2737
2734
منم اقدام به بارداری هستم با این تفاوت که قبلا یه بار سقط جنین داشتم نمی دونید وقتی فهمیدم باردارم چ ...

ایشالا به حق فاطمه زهرا هممون حاجت بگیریم که تا عید باردار شیم واقعا چشم انتظاری سخته ادم نمیدونه بالاخره باردار هس یا نیست

تایک سال طبیعی هس گلم بعدیکسال بایدتحت نظر دکتر باشی

من 9 ماهه زیر نظر دکترم و راستش این اولین اقداممونه دایم توی این 9 ماه برام مشکل پیش میومد اولش رفتم گفت تیرویید داری برو 3-4 ماه دیگه بیا که خوب شه بعد رفتم تیروییدم خوب شده بود فهمیدم زخم دهانه رحم دارم که اونم چقد طول کشید درمان شه بعدشم فهمیدم تنبلی دارم و فولیکولام کوچیکه که چقد دارو خوردم حالا الان با کلی ذوق و شوق باالاخره بعد 9 ماه اقدام کردیم اصلاا دلم نمیخواد بعد این همه هزینه باردار نشده باشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 9 ماهه زیر نظر دکترم و راستش این اولین اقداممونه دایم توی این 9 ماه برام مشکل پیش میومد اولش رفتم ...

منم تنبلی دارم گلم کلی هزینه دکتردادم جواب نگرفتم آخرشم دلموبه دریازدم گفتم عرق رازیانه میخورم یامیشم یانمیشم آخه داروهای دکترو می‌خوردم هیچی ازتخمک گذاری حس نمی‌کردم وپریودام نامنظم بود ولی3ماهه عرق رازیانه میخورم هم پریودام مرتب شده هم تخمک گذاریم و قشنگ میفهمم

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
منم تنبلی دارم گلم کلی هزینه دکتردادم جواب نگرفتم آخرشم دلموبه دریازدم گفتم عرق رازیانه میخورم یامیش ...

دکتر برای قاعدگی به من مدروفم داده بود که از 15 قاعدگی میخوردم و هر وقتم تموم میشد 3 روز بعد میشدم شما چه دارویی میخوردی؟

2728
دکتر برای قاعدگی به من مدروفم داده بود که از 15 قاعدگی میخوردم و هر وقتم تموم میشد 3 روز بعد میشدم ش ...

بمن متفورمین ساده اول داد هیچی تاثیر نداشت بعدگلوکوفاژ داد روزی4تامیخوردم وسط سیکلم می‌رفتم سونوواژینال می‌گفت خیلی خوبه بدنت به داروها جواب داده بعدامپول آزاد سازی میداد بعد14روز ازتزریق آمپول پریودمیشدم 

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
من 9 ماهه زیر نظر دکترم و راستش این اولین اقداممونه دایم توی این 9 ماه برام مشکل پیش میومد اولش رفتم ...

منم خیل هزینه کردم عزیزم اینقدر پول دادم حتی دوران بارداری که سونو واژینال خطرناکه دکتر واسه من نوشت چند بار انجام دادم ساک حاملگی تشکیل نمیشد نمیدونی چقدر غصه چقدر نذرو نیاز داغون شدم خیلی سخته چشم انتظاری انشاالله که به حق آقام امام حسین طمع خوب مادر شدن رو بچشی و دوران بارداری راحتی داشته باشی آمین 

من آیه 31 سوره اعراف رو هم به صورتی که دوستان گفته بودن به صورت جدا جدا که از حالت آیه خارج بشه تو هر بار نزدیکی همراهم داره الان 20 روزه همراهمه انشااله که جواب بگیرم آمین

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2740
منم خیل هزینه کردم عزیزم اینقدر پول دادم حتی دوران بارداری که سونو واژینال خطرناکه دکتر واسه من نوشت ...

استرس که ندارید نه ؟ اخه خواهر من تا وقتی که استرس داشت نمیشد بعد ماهی که کلا بیخیال بود باردار شد

این پول ها به شرطی که نتیجه اش مادر شدن باشه هیچه انشاالله که همه زن های عالم این حس بی نظیر رو تجربه کنن، 

امضاء منو بخون و هیچوقت از رحمت خدا ناامید نشو

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
استرس که ندارید نه ؟ اخه خواهر من تا وقتی که استرس داشت نمیشد بعد ماهی که کلا بیخیال بود باردار شد

نمیشه که استرس نداشت، دارم اما مثل دفعه اول نیست سعی میکنم خودم رو سرگرم کنم که بهش فکر نکنم، آخر این هفته موعد پریودمه انشاء الله که با خبر خوب بیام پیشتون

من تنها نشونه ای که داشتم و الانم دارم فقط بزرگ و حساس شدن سینه هامه.البته اون اول هاش دل درد های خی ...

زیر دلت یا کلا؟

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
این پول ها به شرطی که نتیجه اش مادر شدن باشه هیچه انشاالله که همه زن های عالم این حس بی نظیر رو تجرب ...

واقعا امضات قشنگ بود منم به این موضوع که با دعا سرنوشت عوض میشه اعتقاد دارم اما به صلاح هم اعتقاد دارم واسه همین من همیشه دعا میکنم ام به خدا میگم هرچی صلاحته چون به این معتقدم که نباید چیزی رو زورکی از خدا بخواییم

نمیشه که استرس نداشت، دارم اما مثل دفعه اول نیست سعی میکنم خودم رو سرگرم کنم که بهش فکر نکنم، آخر ای ...

مال منم2روز دیگه موعدم هس خیلی استرس دارم 😓

2706