2737
2734
عنوان

خانومای عزیز بیاین ببینین این پارچه متری چنده بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1661 بازدید | 48 پست

ما برا نامزدی یه چمدون یه دست لباس راحتی یه دست لباس برا جلو مهمون،انگشتر نامزدی،یه چادر مشکی ویه چادر سفید،یه روسری معمولی ویه روسری مجلسی ،یه پارچه مانتویی میبریم،ولی استارتر بخاطر نوع پارچش مردده،به نظرم یا یکی دیگه هم بخرید یاعوضش کنید اگه دختره آشناست و ارومه همینو ببرید

دنیام دخترم
یه دست لباس با کیف و کفش و یه انگشتر برا نشون و این پارچه و پارچه مشکی چادری و پارچه سفید چادری و ی ...

وای خوش به حال عروستون برای من فقط یه چادر کله قند سلفون پیچی(یادم میاد. میخوام بمیرم) یه شال خیلی زشت

بیشعور خواهرشوهرم یه پارچه نخرید بعد. ار ۷سال هنوز مونده به دلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما برا نامزدی یه چمدون یه دست لباس راحتی یه دست لباس برا جلو مهمون،انگشتر نامزدی،یه چادر مشکی ویه چا ...

آها کیف و کفش بیرون و مجلسی هم میخرن یادم رفت،من کیف پول هم برام گذاشته بودن

دنیام دخترم
شما خیلی هزینه دارین .ولی یه وقتایی توی یه مورد صرفه جویی باعث میشه همه زحمت هاتون نادیده گرفته بشه. ...

مرسی عزیزم. احتمالا بگم پارچشو مامانم عوض کنه

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
2728
وای تو بله برون من فقط یه پارچه اوردن باورتون نمیشه چقدر ناراحت شدم یعنی انگشتر هم نیاوردن حتی بنظ ...

فدای سرت عزیزم. تنت سلامت

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
برا من مادرشوهرم یه چادر عقد و شال خریدن  روزی که رفتیم حلقه بخریم ما برای شوهرم دوتا شلوارو ب ...

اونا که خریدای عقده.

حتما جدا انجام میشه برا عقد.

این فقط یه بله برونه. لباس و مانتو و شال و روسری و کیف و کفش و پارچه چادری و انگشتر و این پارچه رو هم میگم مامانم عوض کنه بازار یکی دیگه بخره پس

بنظرم بردنش خیلی مهمه یعنی از این جعبه خوشگلا بخرید بزارید توش هدیه هاتون خیلی خوب و زیاده نیاز نیست ...

ممنون عزیزم آره حتما تزئین میکنیم

مامانم حساسه

هم غصه هزینه رو میخوره هم همش نگرانه کم و کسری باشه

پارچه حیفه تبرکه همینو ببرید  بعدها فرصت زیاده توی خریدهاش جبران میکنه شک نکن

خواهرممم همینو میگه.

طلا خیلی گرون شده میشه این مقدار پول پارچه رو گذاشت رو انگشتر باز بالاخره بهتر میشه خرید 

2740
وای خوش به حال عروستون برای من فقط یه چادر کله قند سلفون پیچی(یادم میاد. میخوام بمیرم) یه شال خیلی ز ...

ولش کن عزیزم بهش فکر نکن اصلا. 

اونا که خریدای عقده. حتما جدا انجام میشه برا عقد. این فقط یه بله برونه. لباس و مانتو و شال و روسری ...

هر دورو بذارین 

شگا عقدتون با بله برون فرق داره؟؟؟ 

من انگشتر نشونمو همون روز خرید حلقه خریدم😐

💚💜You and me together, nothing is better
هر دورو بذارین  شگا عقدتون با بله برون فرق داره؟؟؟  من انگشتر نشونمو همون روز خرید حلقه ...

آره عزیزم ما نامزدی (بله برون) و عقدمون جداست

برا عقد که جدا میگیرن همه چی حلقه و لباس و ...

برا نامزدی هدیه پارچه ولباس و کیف و کفش میبریم با انگشتر

در مورد هر دو رو ببریم مسئله هزینشه.

یه پولی هست باید اینا خریده بشه. اگه پارچه رو بخریم باید از پول انگشتر کم بشه چون گرم طلا رفته بالا

اینا هم هزینه هاش همه با مامانم ایناست. چون برادرم دانشجوئه

آره عزیزم ما نامزدی (بله برون) و عقدمون جداست برا عقد که جدا میگیرن همه چی حلقه و لباس و ... برا ن ...

خوشبخت بشن گلم 

به نظر منکه ب عروس خانم نگین پارچه از کربلاست 

یا اگه خیلی بهتون فشار میاد ی پارچه با متراژ کمتر بگیرین که این دوتا باهم بشن یه لباس 

اخه ما رسممون اینه که بله برون بعد از انجام ازمایش خون هست بعد فرداش میرن خرید و عقد اون شبم یه چادر برا عروس خانم یا روسری میارن 

💚💜You and me together, nothing is better
خوشبخت بشن گلم  به نظر منکه ب عروس خانم نگین پارچه از کربلاست  یا اگه خیلی بهتون فشار می ...

ممنون عزیزم شما هم خوشبخت باشی

تشکر بابت حضورت

آره مامانم آورده برای ما دختراش. برای همسر آینده داداشمم بفکر بوده آورده. الان سوالم اینه اینو بهش ...

منم بابام ازين بارچه براي عروسمون اورده بود به عنوان سوغاتي، به خاطر همين خبر داشتم از مكه اورردند، زنداداشمم براي تولدش يه پيراهن دوخت با اين پارچه خيلي قشنگ شد🌹

2706