2737
2739
خدا رو شکر پس مشکلش چیه دختر من حتی گردن هم نگرفته از اطراف اگاهی نداره از صبح تا شب دارو باید بخوره ...

خوب ببینید با کمک بریس و صتدلی مخصوص میشینه 

گردنش اگر رو به جلو یا عقب بیفته نمی تونه بلندش کنه 

مدرسه میره اما قدرت گرفتن مداد رو که نداره فقط یاد می گیره ولی نمی تونه خودش بنویسه به خاطر بیماریش وقتی سرما می خوره ریه هاش درگیر میشن و همیشه بستری میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

[QUOTE=83108537]وضعیت دخترتون بیشتر توضیح میدین اسم بیماریش چیه[/QUOTE

سلام 

ببخشید دوست عزیز من زیاد فرصت ندارم بیام سایت 

بیماری دخترم آتروفی عضلانی نخاعی یا sma

همیشه دراز کشه 

بدون کمک هیچ کاری نمی تونه انجام بده 

فکش ضعیفه 

ریه هاش بسیار حساس 

و در کل کاملا متکی به دیگران 

[QUOTE=83108537]وضعیت دخترتون بیشتر توضیح میدین اسم بیماریش چیه[/QUOTE سلام  ببخشید دوست عزیز ...

الهی بمیرم برای این بچه هامون خیلی ضعیف هستن دختر من هم هی تشنج میکنه بیست و یکم وقت دکتر داره

[QUOTE=83108537]وضعیت دخترتون بیشتر توضیح میدین اسم بیماریش چیه[/QUOTE سلام  ببخشید دوست عزیز ...

میشه بگین شما کجا زندگی میکنید اسم دکترش رو هم بگین ما اطراف تهران هستیم دکترش هم اشرفی هست

میدونم هیچ کدوم از شما ها در مورد شیر بز چیزی نمیدونید منم نمیدونستم دخترم نارس دنیا اومد  خیلی کم وزن و لاغر بود همیشه هم زیر نمودار رشد بود هر آزمایشی هم بگید دادم هر دکتری هم میگفتن مؤثره بردم خوب نشد خیلی هم بد غذا بود اما خدا عمر  بده  طب سنتی بردم گفت چاره بچه فقط شیر بز هست رفتم تو گوگل سرچ کردم نوشته بود 96 درصد ویتامین داره چقدر برای رشد نوزاد مفیده مثل شیر مادره فقط کافیه یه مطالعه کنید هیچ چیزی تو دنیا مفید تر از شیر بز نیست هم برای نوزادان هم برای مادرا هم مسن ها البته شیر اگر برای نوزاد میخواین حتما حتما از جایی بگیرید که شیردوشی جلوی شما انجام بشه تا خالص باشه و پاستوریزه نباشه اگر تهران هستید یه مزرعه تو شهریار تهران هست خیلی تمیزه و چون بزهاش فرانسوی هستن همه فصل ها شیر تازه دارن تو گوگل سرچ کنید لبنیات بز مروگل آدرس میاد اگه استفاده کنید اون وقت پی می‌برید چه گنجی هست شیر 

2706