2737
2739
ازینکه از شوهرم دورم    

مثل من😭😭😭

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بهترنیست مستقیم به شوهرت بگی که خوشت نمیاداین همه نزدیک بودن رو؟؟؟

میگه باشه چشم 

اما تو عمل هیچ فرقی نداره و اینکه این رفتار از سمت جاریم شروع شده و همسرم اصلا شروع کننده نبوده

2731
2738

دلتنگم

از دلتنگی دردی بزرگتر هست عایا؟😢

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
من عاشق شوهرمم خدایی مرد خوب و اقایی دوتا دختر داریم و ۱۰ ساله عروسی کردیم ۴ تا جاری هستیم  من ...

منم از همین تهمتها میترسم برادرشوهرم بهم زیادی توجه میکنه تو تاپیک اخرم هست از ترسش نمیرم خونه مادرشوهرم شوهر قهر کرده میگه قیافه میگیری برا خانوادم 

من ک دیگ سر شدم     یهو ب خودم میام میبینم چشمام اشکی! ابرومو   وصل کردم ب ابروی حضرت  زهرا   ک  بخره ک حواسش باشه   ب تنهاییام

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
2706