2737
2734
عنوان

بچه ها بیاید خصوصیات زنان شهریوری رو بگید ببینم کدومشون به من میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 3210 بازدید | 54 پست
من شهریوری ام خصوصیاتی که دوسشون ندارم .زود رنجم اونم خیلی زیاد.....خود خوری میکنم و ریز بینم خصوصی ...

دقیقا عین من . دوس دارم قوی باشم و هرکس یه حرفی زد جوابشو بدم نه خوب و بد کنم و  ازش برنجم و خودخوری کنم

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
من که شهریور ی نیستم ولی تا اونجا که میدونم شهریور ی ها عاشق نمیشن یا سخت عاشق میشن البته فک کنم ...

منم سخت عاشق شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساساتی

زودرنج

مهربون

لجباز بشددددددت

کینه ای نیستم، ول بضی وقتا دوس دارم تلافی کنم تا دلم خنک شه😆

تنبلم تو غذا درست کردن، ینی حاضرم شکم قاروقور کنه و بمیرم، ولی پانشم غذا درس کنم😐😐

خوابالو هم هستم😊😊

2731
دقیقا عین من . دوس دارم قوی باشم و هرکس یه حرفی زد جوابشو بدم نه خوب و بد کنم و  ازش برنجم و خو ...

این خیلی بده چون از درون آدمو میخوره .بدیشم اینه گه من از چیزای کوچولو ناراحت میشم 

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
واقعا من اینجوریم که گفتم،البته دستمم نمک نداره اینو یادم رفت بگم 

اره دست منم نمک نداره هرکاری کنیم قدر نمیدونم همون یه دونه کار نکنیم دیگه بی منت میشیم

این خیلی بده چون از درون آدمو میخوره .بدیشم اینه گه من از چیزای کوچولو ناراحت میشم 

منم همینطور از کوچکترین چیزا ناراحت میشم . آره خیلی بده

2740

من اعتماد بنفسم خیلی پایین اومده چون در کنار یه خردادی قرار گرفتم که خودشو رئیس همه میبینه و خیلی مغروره .و پنهان کار

احساساتی زودرنج مهربون لجباز بشددددددت کینه ای نیستم، ول بضی وقتا دوس دارم تلافی کنم تا دلم خنک ...

ولی کاملا عین منی هروز نهار رو میندازم گردن یکی 😥😥😥

احساساتی زودرنج مهربون لجباز بشددددددت کینه ای نیستم، ول بضی وقتا دوس دارم تلافی کنم تا دلم خنک ...

دوتا لجباز کنار هم . من و شوهرم دوتامون لجبازیم😥

2706