2737
2739
عنوان

تروخدااا** جااان من بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 52 پست
برای تو چه نشانه هایی داشت حالا بزرگ هم میشن  یکم بزرگ میشن

بعضی وقتا درد داره بعضی وقتا نه اما دست میزنم یه چی حس میکنم گاهی هم خودش خالی میشه و دردش آروم میشه یه وقت زیاد گرمیجات بخورم هم درمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما باید چکاپ بگه اگه زیر بغلته میتونه خطرناک باشه برو دکتر ازش نمونه بگیرن خانومایی ک اطلاع ندا ...

تو تجربه داشتی

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
2731
تو تجربه داشتی

خواهرم همچین مشکلی داشت

بعد نمونه خداروشکر چیزی نبود...

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
بعضی وقتا درد داره بعضی وقتا نه اما دست میزنم یه چی حس میکنم گاهی هم خودش خالی میشه و دردش آروم میشه ...

بزرگ هم میشن   من که دلم نگراااااانه برای تو بعداز چ مدتی درمیاد 

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
ششششششششششکرتون دیگه چیه

بخاطرت همه نعمت هایی که خداوند بمن دادن پدر مادر وغیره

2740
درمان میشه ولی نیاز به آمپول و قرص داره البته اگه عفونت باشه شاید هم یه حساسیت ساده باشه

اگه ازش چرک دریاد چی

بزرگ هم میشن   من که دلم نگراااااانه برای تو بعداز چ مدتی درمیاد

من اکثر وقتا خودم دست میزنم حسش میکنم کم پیش میاد در بگیره یه وقت کوچیک یه وقت خیلی بزرگ و دردناک ..چیزی نیست برو معاینه خیالت راحت شه 

من اکثر وقتا خودم دست میزنم حسش میکنم کم پیش میاد در بگیره یه وقت کوچیک یه وقت خیلی بزرگ و دردناک .. ...

منظورم اینه مثلا کوچیک بودن بزرگ هم شدن هم چنین چرک هم ازش درامده

خواهرم همچین مشکلی داشت بعد نمونه خداروشکر چیزی نبود...

چرک ازش درومد راستی چه نشانه هایی داشت

منم داشتم يكم اولش حساس شدم ولي بعد چند وقت خودش رفت ، غده ي چربيه

مدت رفتن اون غده را میگم چند وقت بووود

2706