2737
2734
عنوان

عجب غلطی کردم زایمان طبیعی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1550 بازدید | 87 پست
نمیدونم والا من تجربه سزارین ندارم طبیعی خوبیش تو اینکه اگه خوش زایمان باشی بعد زایمان دیگه درد ندار ...

اینکه بعدش دیگه درد نداری اصلاااااااا به تحمل درد وحشتناااااااک قبلش نمی ارزه.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینکه بعدش دیگه درد نداری اصلاااااااا به تحمل درد وحشتناااااااک قبلش نمی ارزه.

من چون بچم خیلی گریه کن بود و کولیک داشت نمیتونستم استراحت کنم عزیزم بهتر بود که طبیعی بودم آخه باید سرپا شیرش میدادم که بخوره شیرش رو واسه من طبیعی با درد وحشتناکش بهتر بود آخه بعدش استراحت نداشتم بچم سری اول که بغلم خوابید شیر خرد5ماهه بود همش سرپا بودم

نمیدونم والا من تجربه سزارین ندارم طبیعی خوبیش تو اینکه اگه خوش زایمان باشی بعد زایمان دیگه درد ندار ...

بنظرم سز حداقل قبلش درد و اذیت نداره ولی خیلی هارو دیدم طبیعی زایمان کردن هم موقع زایمان کلیییی درد کشیدن هم بعدش کلی اذیت شدن😖سز با یه پمپ درد و شیاف درد بعدشم میتونی از بین ببری...

2728

متوجه نشدم آب بچه خشک شده بود بچه تو شکم ورم کرده بود هر چی به دکتره گفتن وزن بچه بالاس سزارین کن نکرد خیلی سخت توی12ساعت درد بدنیا اومد بعد زایمان دیگه تحمل درد نداشتم

من چون بچم خیلی گریه کن بود و کولیک داشت نمیتونستم استراحت کنم عزیزم بهتر بود که طبیعی بودم آخه باید ...

عزیزم سز نیاز به استراحت خیلی زیادی نداره ها

پمپ ضد درد هم دیگه خیلی کار رو راحت کرده

من چندین مورد دیدم تو تزدیکانم.

2740
اشتباه محضه خودمونو با اروپایی ها مقایسه کنیم آمادگی بدن اونا،سلامت تغذیه اشون و خیلی از شرایطشون که ...

والا من جهت ارامش خاطر استارتر گفتم

کسی که کاری رو انجام داده و الان پشیمونه آرامش میخواد😊