2733
2734
عنوان

لباسای عیدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 39346 بازدید | 211 پست
به همه ام نشون میدادی😐😐😐مامان میگف نشون نده

منم به هیشکی نشون نمیدادم😐میگفتم باشه روز اول عید بپوشم همه سوپرایز شن😂فکر کنم توهم اینو داشتم که الان شیک ترین و بهترین برند دنیا رو من میخوام تنم کنم😅

از آخر ضایع ترین لباس تو فامیل مال من بود😂😂

آی لجم درمیوومد آی کجایی بچگی😅😅

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم به هیشکی نشون نمیدادم😐میگفتم باشه روز اول عید بپوشم همه سوپرایز شن😂فکر کنم توهم اینو داشتم که ...

وااای منم همینجوری بودم🤣🤣🤣🤣ولی بعضی وقتام بخاطر این بود بعضیا خیلی نظر میدادن تو فامیل هیچیم نمیدونستن 

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
الکیییی😆

باور کن😂😂😂😂بیا اونور صدات کردیم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
سلاااام عشقممم چطووري تو؟؟😍😍😍 بخدا دلم خيلللي برات تنگ شده بووود از نهال ميپرسم حالتونو الان چند ...

فدات برم..تو خوبی؟😍😍

گوشیمو گرف بده تعمیر یهویی بعدم کلا زیروروشو گشتو صداهارو شنیدووو اسکرینای سایتو دیدو😅 خعلی ضایع بوووود😁

استاتر جان ، من مثل بقیه نمیتونم راجع به خریداتون نظر بدم ، تیپ  رو باید توی تن دید و قضاوت کرد..البته روسری تون قشنگه..ان شاءالله بهار باطراوت و شادی داشته باشید

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
آمدم آمدم

دیدمت😙😙😙

من همیشه بعد عید خرید میرم خوشم نمیاد واسه عید برق بزنم خخخ اخه بنظرم خرید عید واسه بچهاس مثلا حالا ی مانتویی نو بگیریم ولی کل تنت نو باشه عید دیدی بری دوس ندارم خدایی هیچ غیدی ندیدم مانتو شیک مد بشه همش چرته پارسال ک مرواریدی بود چقد زشت بود امثالم استین پفی نمیدونم طراحا از کحا میان اسی عزیزم مبارکت باشه ب خوشی بپوشی فقط رنگ مانتو ب کفشت نمیاد ک گفتی مهم نیست برات مهم خودتی عزیزم

2706