2737
2734
عنوان

بیماری صدف یا پسوریازیس

| مشاهده متن کامل بحث + 12815 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اینجا از دکتر احسانی بهتره؟ اخه تعریف اونم زیاد شنیدم اگه که بهتره برم اونجا

نمیشناسمش عزیزم اگ تعریفشو زیاد شنیدی برو پیش همین احسانی فقط حتما هر چی ک بهت گفتو دقیق انجام بده تنبلی نکن داروهای ک بهت میدرو ابدا قطع نکن .تا خوب شدنش طول کشید تا امید نشو پروسه درمانش طولانیه

2731
شامپو سلنیوم سولفاید ناژو رو هم امتحان کن

تنها شامپویی که به سرم سازگاره فقط ولیکاست هر چی امتحان کردم از شامپو بچه تا چیزای دیگه بدتر شده متاسفانه

همه میدونیم خوب بودن خیلی خوبه، ولی هیچکس خوب نیست.
تنها شامپویی که به سرم سازگاره فقط ولیکاست هر چی امتحان کردم از شامپو بچه تا چیزای دیگه بدتر شده متا ...

نه این شامپوی نیست که هر دفعه بزنی. هفته ای یه بار دو هفته ای یه بار استفاده کن. 

نمیشناسمش عزیزم اگ تعریفشو زیاد شنیدی برو پیش همین احسانی فقط حتما هر چی ک بهت گفتو دقیق انجام بده ت ...

من الان بیشتر از نصف عمرم درگیرشم😔😔😔

2738

دکتر احسانی

خ ولیعصر نرسیده به میدان ونک بالاتر از پل همت جنب مجتمع تجاری خورشید پلاک ۱۲۶۶ طبقه دو واحد ۷

تلفن   ۸۸۶۵۳۱۴۵

موی ابرومه دیگه باموچین برمیدارم با زسفید درمیاد

اها الان متوجه شدم فک کردم پوست ابروتو میگی🙈🙈🙈🙈

اون احتمالا رنگریزه ی موی ابروت از بین رفته که سفید شده

ببین سرکه سیب طبیعی هم خیلی خوبه ها. با پنبه رو اون قسمت سرکه سیب بزن. کلا سرچ کن تو نت. اسم دیگشم د ...

شما هم درگیرش بودی؟

من آرتریت پسوریازیس دارم و ناخونام درگیره پنج ساله اما پوستی نشده فعلا. من درمان سیستمیک کردم برای درد مفاصلم تو هم اگر اذیتت کرده و شدیده درمان سیستمیک کن یک مدت راحت میشی از دستشون

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
من آرتریت پسوریازیس دارم و ناخونام درگیره پنج ساله اما پوستی نشده فعلا. من درمان سیستمیک کردم برای د ...

میشه بگید درمان سیستمیک چجوریه؟

2706