2737
2739
عنوان

مهاجرت به اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 5986 بازدید | 58 پست

من زادگاه بابام خوزستانه ولی زادگاه خودم چهارمحال ولی الان ساکن خوزستانم واز اینجا خیلی بیشتر خوشم میاد چون مردمش خونگرمند مثل خودم من اونجا افسردگی گرفتم ولی اینجا خوب شدم

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

شهر فوقالعاده تمیزیه هیچ جا ب تمیزی اصفهان ندیدم 

زیبا هم هست ولی مثل تهران و مشهد انقدر جنب جوش فعال اکتیو نیشت اصفهان هرچی داره از قدیم از خودش مث تهران نیست ک کلی خرجش کرده باشند و امکانات باشه اینجا هم ساعت ۱۱ دیگه مغازه ها بستس میدونی اگر کسی از تهران بیاد اصفهان دلش میگیره وضع اقتصاد داغونهههه اب هوا خشک و الوده  و بی ابی زاینده رودم ک بستن ادم بغض گلوشو میگیره

ادماشم همه جا خوب بد داره اخه بلاخره یکی مثل خودتون پیدا میشه ک باهم اشنا بشید و اینکه اصفهانیا خسیس نیستن ولی شاید یکم خشکن 

امضا من از این دیدالیاس اینجا جاش نمیشه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بابام آبادان بدنیا اومده خودم ماهشهر بندر امام خمینی الانم ۱۳ ساله دزفولم

دزفول رو نمیدونم ولی آبادان رو عشقه خیلی دوستش دارم دوستمم ابادانیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خیلی دوست دارم یزد زندگی کنم تو رویاهامه همیشه دعا کنین سال دیگه اونجا باشم

چ جالب تا حالا یزد نرفتم ولی چون من خ اهل هیجان و شلوغیم همیشه فک میکنم یزد دلگیره ؟ درسته ؟

2728

ببین عزیزم من خودم اصفهانیم بقیه شهرهارم کموبیش دیدم از نظر بافت شهری امکانات تمیزی شهر خلاصه ظاهرشهر یه سروگردن از همه جا بالاتر اما وضعیت روحیه مردم خیلی داغون شده خصوصا این سه چهار ساله که به نظرم به دو دلیله یکیش وضعیت آب یکیشم مسائل اقتصادی وضعیت آب به خاطر اینکه الان که رودخونه رو دوباره بستن مثل یه جاده خاکی بزرگ وسط شهره واقعن انرژی منفی زیادی به آدم میده وضع اقتصادیم برای اینکه اصفهانیا خیلی اهل برنامه ریزی تو زندگین با این اوضاعم که دیگه کسی نمیتونه برنامه ریزی کنه

2738
شهر فوقالعاده تمیزیه هیچ جا ب تمیزی اصفهان ندیدم   زیبا هم هست ولی مثل تهران و مشهد انقدر ...

اره یه کم خشکن اونم به خاطر جو و آب و هواشه مثل شهرکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین عزیزم من خودم اصفهانیم بقیه شهرهارم کموبیش دیدم از نظر بافت شهری امکانات تمیزی شهر خلاصه ظاهرشه ...

اصلا ادم دلش میگیره اصفهانیا خ افسرده شدن خیلی زیاد

اصلا ادم دلش میگیره اصفهانیا خ افسرده شدن خیلی زیاد

اصلا این چند روز که آب باز بود باید میدیدین توروز مثل سیزده بدر جا نبود بشینیم گروه گروه دور هم جمع میشدن میزدنو میرقصیدن خیلی خوب بود

اصلا این چند روز که آب باز بود باید میدیدین توروز مثل سیزده بدر جا نبود بشینیم گروه گروه دور هم جمع ...

اره واقعا لعنتیا اب بستن