2733
2734
عنوان

باردارم.گشنم میشه یه چی میخورم سریع حالم بد میشه.شمام این طور بودین

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 40 پست
من از هفته ۵ تهوعم شروع شده هیچیم روش تاثیر نداره یه قلپ آبم معدم نمیتونه نگه داره بستری شدم بازم نت ...

سلام شما يكم انار ترش يا خوراكياي ترش مثل ميوه تمر هندي بخوري شايد از تهوعتون كم كنه

من از هفته ۵ تهوعم شروع شده هیچیم روش تاثیر نداره یه قلپ آبم معدم نمیتونه نگه داره بستری شدم بازم نت ...

انشالله که خیلی زود حالت بهتر بشه

منم 2روز دیگه دوماهم تموم میشه 

امروز 8 هفته و 2 روزمه طبق سونو و طبق پریودی 8 هفته و 4 روز

منم به شدت حالت تهوع دارم، فقط حالتش هست یکسره هم هست فقط کم و زیاد میشه و به شدت اذیتم

هنوز هیچ دارویی مصرف نمیکنم

خداکنه بتونم تا شنبه طاقت بیارم که نوبت دکتر دارم واسه نشون دادن جواب آزمایش، که به دکترم بگم قرص ضد تهوع بهم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شما يكم انار ترش يا خوراكياي ترش مثل ميوه تمر هندي بخوري شايد از تهوعتون كم كنه

آبجی ترشی خوردم بدتر شدم بالا آوردن ترشی خیلی سخته اصلا هیچی روم اثر نداره چیزی نیس ک امتحان نکرده باشم فقط این آمپول ضد تهوع حالمو بهتر میکنه

آبجی ترشی خوردم بدتر شدم بالا آوردن ترشی خیلی سخته اصلا هیچی روم اثر نداره چیزی نیس ک امتحان نکرده ب ...

آب هم زياد ميخوري؟؟؟؟؟

يكي از اشناهامون اينطوري بود دكتر بهش گفت بعد اب خوردن بيسكويت مادر بخور اب معدتو بچينه تهوع نگيري

2728
انشالله که خیلی زود حالت بهتر بشه منم 2روز دیگه دوماهم تموم میشه  امروز 8 هفته و 2 روزمه طبق ...

دیگه خسته شدم به حدی ک شبا آرزوی مرگ میکنم حتی شبا نمیتونم بخوابم از تهوع و استفراغ شدید،فقط آمپول ضد تهوع هر ۱۲ ساعت میزنم یکم روم تاثیر داره ک اونم دیگه جا واسه زدنش ندارم نمیتونم بشینم حتی،اگه قرصو بالا نمیاری میتونی دمیترون یا اندانسترون روزی ۳تا بخوری دکترم همینارو میده ایشالا شمام بهتر شی عزیزم

آب هم زياد ميخوري؟؟؟؟؟ يكي از اشناهامون اينطوري بود دكتر بهش گفت بعد اب خوردن بيسكويت مادر بخور اب ...

نه عزیزم به بیسکوییت که اصلا نمیتونم لب بزنم  اصلا چیزی ک یکم شیرینی داشته باشه حالمو بد میکنه نون سوخاری به اندازه یه بند انگشت بالا میارم چه برسه آب بخورم یه قلپم بدون آمپول نمیتونم نگه دارم وحشتناک شدیده😢😭

دیگه خسته شدم به حدی ک شبا آرزوی مرگ میکنم حتی شبا نمیتونم بخوابم از تهوع و استفراغ شدید،فقط آمپول ض ...

دور از جون این حرفا چیه؟ 

بالاخره برای همین میگن مادر شدن سخته، من میفهمم چی میگی

منم هرشب برای رقیق شدن خونم و جلوگیری از سقط تو بازوهام آمپول میزنم، منم شبا نمیتونم نه به بازوی راست بخوابم و نه به چپ، تکرر ادرار شبانه هم دارم ولی میگم فدای سر تودلیم

تو هم به این فکر کن که وقتی تودلیت بیاد تو بغلت همه این سختیا یادمون میره

دور از جون این حرفا چیه؟  بالاخره برای همین میگن مادر شدن سخته، من میفهمم چی میگی منم هرشب بر ...

میدونم آبجی ولی بعضی اوقات اعضابم بهم میریزه میترسم این آمپول ها هم بلایی سرش بیاره ولی مجبورم بخدا،خدا نی نی تو سالیان سال برات حفظ کنه😘

2738
میدونم آبجی ولی بعضی اوقات اعضابم بهم میریزه میترسم این آمپول ها هم بلایی سرش بیاره ولی مجبورم بخدا، ...

خیلی ممنون عزیزم

انشالله خدا نی نی شما و همه توراهیا رو حفظ کنه و سالم بزاره تو بغل مادراشون

آخی الهییییی

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.