2737
2739
عنوان

وضعيت گروني واقعا نااميدم كرده از آينده

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولشکن زیاد فکر نکن وگر نه دیوونه میشی من با دو تا بچه هر روز با شوهرم بحث دارم هرروز یه چیزی کم میشه ...

هرروز داره بدتررر ميشه آخه، نميخوام انرژي منفي بدم اما دلم داره ميتركه

عزیزم تنهانیستی.متاسفانه خیلی هادرگیراین شرایط هستن.

ولی بافکرکردن وناامیدی هیچ اتفاق مثبتی پیش نمیاد

بعدهرسختی گشایشی درراه هست من به این ایه قرآن ایمان دارم 

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2728
هرروز داره بدتررر ميشه آخه، نميخوام انرژي منفي بدم اما دلم داره ميتركه

باورت میشه دیشب نشسته بودم آخر شب رو مبل داشتم به همه چی فکر میکردم یه دفعه از فکر زیاد حالت تهوع گرفتم خیلی حالم بد شد به خدا

2740
ببین ما بدتر از شماییم ولی خدارو چه دیدی  یهو دیدی همه چی درست شد ما بعد۵  سال نه خونه ...

چه حس خوبی گرفتم ازاین جملتون که چه دیدی یهوهمه چی درست شد❤👌ممنون ازانرژی مثبتتون😙

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
ببین ما بدتر از شماییم ولی خدارو چه دیدی  یهو دیدی همه چی درست شد ما بعد۵  سال نه خونه ...

گرونیا که تقصیر خدا نیست سرکار خانم!!...خدا عقل داده ب آدم ک درست انتخاب کنه ...خدا توی قرآن میگه تا مردم خودشون نخان هیچ تغییری توی زندگی شون اتفاق نمیوفته..حتی اگه کاربری من بترکه اهمیتی نمیدم...ولی مردم ایران ۴۰ سال پیش جوگیر شدن و این وضعیتو خودشون بوجود آوردن ..هر کی خربزه میخوره پای لرزشم باید بشینه اجبارا...از ماست که بر ماست...

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

منم کارم فقط شده گریه ، اعصاب بچه هامو ندارم طفلیا، دیگه از بیکاری شوهرم خسته شدم نمیتونمم بهش بگم هر کاری بره انجام بده اونم با هزار امید درس خونده دکترا گرفته ولی کو کار هنش نشسته کنح خونه ناامید و بیخیال

منم مثل شمام. افتضاحه حالم. ۸ ماهه عقدیم هنوز تصمیم نگرفتیم کی عروسی کنیم.

میدونم که همسرمم زیر فشار هست و داره کار می‌کنه و تلاش امما تو خودم میریزم دیشب فشارم اومد رو ۴/۹ ضربان قلبمم بالای ۱۰۰

2706