2737
2739

بچه ها نگین که منو نمیشناسین که همون کاری رو مبکنم که تو تاپیکای قبل کردم😏

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
کی میتونه از تو بدش بیاد اخه 😍

وای ببین کی اینجاس 😍😍 عشق جان 😍

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی ها دیوانه ان تو این سایت یک بار تو یه تاپیک خانمه به من گفت برده جنسی🙄🙄🙄🙄 

یه دفعه یکی تاپیک زد ازتون متنفرم آشغالا گفتید چته گفت بخاطر شما مامانمو زدم 😐😲😂

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2728
تاپیک اینکه از کدوم کاربر بدتون میاد

این تاپیک رو کی زده بوده ؟

نریزین سرم ولی اخلاقا کار درستی نبوده ها . خوب معلومه دعوا میشه 😥😥😥

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
خاله سوسکه ی سابق و نوه ی مادربزرگ‌سابق خخ

جالبه یه بار تو یه تاپیک یکی اومد براش نوشت خیلی خوشم میاد ازت خیلی بامزه ای😐

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑
میخواستم بوست کنم اشتی کنیم 😂😍😚😉

ای جوون 😘😂

گفتم منظور دیگه ای نداشته باشی 🙊🙈

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2740
چه تهمتی زده؟؟

من عكس خودمو و زن سابق شوهرمو گذاشته بودم كه رفت پربازديد، بعد يه كاربري اومد گفت تو مخ شوهره رو زدي و باعث طلاقشون شدي و خونه اتو رو خرابه هاي زندگي اون زن ساختي😐

درحالي كه وقتي شوهرم اومد خواستگاريم ٤ سال بود كه جدا شده بودن. واقعا بعضيا نميدونم شب چطور خوابشون ميبره راحت دل ميشكونن و راحت تهمت ميزنن

جالبه یه بار تو یه تاپیک یکی اومد براش نوشت خیلی خوشم میاد ازت خیلی بامزه ای😐

خیلیییی رکِ بی ادب بود فک کنم کل سایت بدشون بیاد ازش خخخ

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
😍😍😙😙😘😘

💕😙

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
هر کی از من خوشش نمیاد لایک کنه، البته خودم میدونم کیان😂😂😂😂
یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706