2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میکرو کردم .امروز رفتم قلبش رو ببینم متاسفانه دکتر گفت ساک رشد نکرده و داروهامو قط کرد .منتظرم پری بیاد😢

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
عزیزم یک قدم پیش تر از آی وی اف

میکرو یک روش ازمایشگاهیه و قیمتش با ای وی اف فرق نداره.تو روش میکرو اسپرم رو وارد تخمک میکنن ولی در ای وی اف کنار هم میگذارن خودشون ترکیب شن.میکرو معمولا برای اوناییه که اسپرم مشکل داره و ضعیفه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
خب عزیزم چ تلاشی واسش کردین؟

فعلا دکتر میرم 

یه سال دنبالش نبودم ولی ۵ماهه بطور جدی دکتر میرم و دوا درمون فعلا فقط کلومیفن مصرف کردم ک با بدنم‌نساخت و کیست اوردم

درضمن نه خودم نه شوهرم هیچ مشکلی نداریم

2801