2733
2739

تا چندسالگی پیش مادره؟ 

آیا پدر باید خرجشو بده؟ چه مبلغی؟

بعد از ۷ سالگی پیش کی میره. 

من شنیدم در ۹ سالگی خودشون تصمیم میگیرن پیش کی بمونن.. 

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
درسته 

واقعا در ۹ سالگی میتونن؟ اخه قبلا میگفتن تا ۱۸ سالگی

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکرکنم خرجشوباید بده تا هفت سالگی پیش مادره واسه کی میخای

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2731
فکرکنم خرجشوباید بده تا هفت سالگی پیش مادره واسه کی میخای

خودم

آره عزیزم دقیقا چیزایی که گفتی درسته من خودم کارآموز وکالتم.

خرجی بچه هم دادگاه با توجه به شرایط یه چیزی تعیین میکنه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
بچه بگه میخوام با مامان بمونم . قاضی میزاره نگران نباش  پولشم باد باباش بده

تاچندسالگی باید باباش بده؟ تا همیشه ؟

اخی طلاق گرفتی یامیخوای اقدام کنی

اقدام... 

2706