2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ا پس درهرصورت گشاد میشیم پس این خانما چی میگن که تنگترم شون

بستگی به عضلات واژن داره دیگه واسه بعضیا ضعیفتره

همین نداشتن رابطه هم ی خرده باعث تنگ شدن میشه دیگه

بعضیا که وزن بچه شون بیشتر بوده و عضلاتشون ضعیفتر بیشتر آسیب میبینه

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
2731

من زایمان طبیعی داشتم.به مرور بافت داخلی شل شده

لیزر یه تا پنج جلسه به فاصله ی ماه یکبار میری.بعداز آخرین جلسه سالی یکبار تمدید.خوبیش اینه زایمان دوم بخوای طبیعی بازم میشه

اما عمل کنی نمیشه

یعنی درمان گشادی واژن همزمان با عمل طبیعی؟واژینوپلاستی با لیزر یا عمل تنگ کردن واژن؟شدن میشه فقط یکم مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن و زایمانت سخته.میدونی جون عمل سختی میشه عموما اینکارو نمیکنن اما میشه.

2740
من زایمان طبیعی داشتم.به مرور بافت داخلی شل شده لیزر یه تا پنج جلسه به فاصله ی ماه یکبار میری.بعداز ...

اره عزیزم لیزر برای تنگ کردن واژن خیلی خوبه من خودم برای تنگ کردن واژن با لیزر رفتم پیش دکتر الهه ثناگو و خداروشکر الان مشکلی ندارم واقعا کارش خیلی خوبه 

اره عزیزم لیزر برای تنگ کردن واژن خیلی خوبه من خودم برای تنگ کردن واژن با لیزر رفتم پیش دکتر الهه ثن ...

سلام عزیزم،شما مونالیزا تاچ انجام دادین،هزینش با بیمه چقدر شد،ی وقتی تاثیرش موقت نباشه؟زایمانتون طبیعی بود؟

من برای سفید کردن لیزر کردم پیش دکتر نارسیس نصیری و از مونالیزا هم استفاده می کنن. ولی می رفتم یکی دو تا خانمومم بودن که برای تنگ کردن و اینا اومده بودن که یکی شون برای معاینه بعدش اومده بود می گفت خیلی راضیم 22585705 (021)

گلم گشادی واژن ربطی به سز و طبیعی نداره بیشتر به خاطر فشار رحم و جنین به واژن هست. اون فسمت که بچه خ ...

دقیقا موافقم

من بخاطر چاقی مشکل گشادی واژن برام پیش اومد رفتم پیش دگتر ثناگو با لیزر برام انجام داد گفت زیاد حاد نیست . 

البته من کلا ادم حساسی هستم

26318926 این شماره مطب دکترمه

منم میخواستم بدونم و اینکه یه سوال هر کی عمل تنگی واژن انجام بده بعدش دوباره میتونه زایمان طبیعی داش ...

فک کنم باید بعد از اینکه دیگه تصمیمی برای بارداری نداری انجام بدی .. سوال خوبیه اتفاقا ببین من یه پیج دارم که میتونی از متخصص زنان سوال بپرسی جوابتو بده .. خواستی بهش پیام بده الان لینکشو برات میفرستم https://www.instagram.com/drmaryamkaramali/

2706