2733
2739
عنوان

بالا بودن آزمایش الفا فیتو پروتیین اگه کسی میدونه دلیل لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 5699 بازدید | 23 پست
چرا غربالگری مرحله دوم انجام دادید?

انجام ندادم.   این آزمایش الفا بود که بالا بود گفت اورژانسی باید فردا برم غربالگری دوم

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انجام ندادم.   این آزمایش الفا بود که بالا بود گفت اورژانسی باید فردا برم غربالگری دوم

اخه اصولا القا با غربالگری دوم انجام میشه نگران نباشید

غربالگری اولتون خوب بود؟

منم سل فری دادم 16روز پیش اما هنوز جوابش نیومده 

عزیزم نگران نباش واسه نقص لوله عصبی من نت زیرو رو کردم نوشته بود خوردن اسید فولیک خیلیییییی  ا ...

قربونت برم عزیزم.

هر روز اسید فولیک میخورم نمیدونم چرا اینجور شد

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
2728
اخه اصولا القا با غربالگری دوم انجام میشه نگران نباشید غربالگری اولتون خوب بود؟ منم سل فری دادم 16 ...

آره  اول خوب بود

با دارو درست میشه؟  اگه بچه رو  از بین ببرن من روانی میشم خیلی سختی کشیدم   

حتما اشتباه شده توی ازمایشگاه اشتباه پیش میاد

خدا کنه اشتباه باشه  

2740
منم موندم فک کردم آزمایش مسخره ای باشه نمیدو نستم اینقد مهمه

دوست عزیز الفا بچه شما بالا بود مشکلی که خداروشکر نداشت منم امینوسنتز دادم زنگ زدن گفتن سالمه برگه حواب رو نگرفتیم الان گرفتیم میگن که الفا از نرمال بالاترره دارم دق میکنم مستقیم از اونجا رفتیم انومالی اسکن گفتن مغزش مشکلی نداره

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭