2733
2739
عنوان

توجه کردید تو سریال ممنوعه

| مشاهده متن کامل بحث + 1645 بازدید | 101 پست
چطوره؟ من میخوام شروع کنم اگر ارزش نداره وقت نذارم

وقت نذار براش.به نظر من که اصلا جالب نیومد

فقط هی کش میدن هیچ موضوع جالبی توش اتفاق نمیفته

من سه چهار قسمت دیدم اصلا نتونست جذبم کنه منم دیگه ادامه ندادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هر دفعه از 50 دقیقه فیلم کلا سه دقیقشو میبینم همشو رد میکنم  اوایل با دقت میدیدم😐

دقیقااانننننننننننننننننننننننننن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731
اخه واقعیته معادل رمانهای فهیمه رحیمی این قاطمه گودرزی از اول تااخر فیلم یه تیکه موی شرابی چسبو ...

منم ممنوعه رو تا پنج قسمت دیدم

اونجایی که اتیلا پسیانی دید ساعت یک نصفه شب دختره از ماشین دوس پسرش پیاده شد دیگه ندیدم خدایی تخیلی به نظر میرسید😁

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
از باربد خوشم می یاد 🤔چرا نگین فلج شد

افتاد از بلندی

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
بچه ها شماها فصل یک رو از کجا دانلود کردین؟ که رایگان باشه

فیلیمو

2738
وقت نذار براش.به نظر من که اصلا جالب نیومد فقط هی کش میدن هیچ موضوع جالبی توش اتفاق نمیفته من سه چ ...

من چند ساله فیلم ایرانی ندیدم فقط یکی دو بار رفتم سینما .یکی بهم داده اینو گفت ببین حالا که شماها میگین خوب نیست اصلا نگاه نمیکنم والا حیف وقت

ولی از میلاد کی مرام نمیتونم بگذرم😑فقط واسه خاطر اون این سریال رو دیدم😐😐😐

پس به نظر من چرا شبیه بچه های جوادیه است؟ من اصلا بااین گریمش مخصوصا ازش خوشم نمیاد

تو ملی و راههای نرفته چرا

من چند ساله فیلم ایرانی ندیدم فقط یکی دو بار رفتم سینما .یکی بهم داده اینو گفت ببین حالا که شماها می ...

پرویز ببین

خوشت میاد

2706