2737
2739
واقعن زن و شوهر از صب تا شب تو حلق همن ديگه اون يه ساعت با هم نباشن با بقيه وقت بگذرونن ببينن د ...

سلام استاتر به خاطرت خیلی ناراحت شدم میدونم چقد داری زجر میکشی ،ولی اگه راه حل میخوای من بهت میدم واقعا درست میشه و عروستون اگه هیچ تغییری هم در رفتارش نده حداقل دیگه دعوا راه نمی اندازه حالا راه حل رو بشنو

و اما راه حل باید با هر آدمی به نوعی رفتار کنی که جواب بده در مورد عروسی که قدرشناسه و مهربون باید با محبت رفتار کنی ولی در مورد عروس شما فقط بی محلی جواب میده البته نه فقط به عروستون بلکه به برادرتون بیشتر از عروستون تا عروستون حساب دستش بیاد که شما در برابر بی احترامی چقد قاطع هستین و حتی از داداش خودتونم قبول نمیکنین و در ضمن برعکس با اون یکی داداشتون گرم بگیرین و بهش محبت کنین اگرم داداشتون دعوا رها انداخت بگین شما مستقل هستین و لازم نمیبینیم که وقتی به ما بی احترامی میشه به شما احترام بزاریم اگه با احترام متقابل حاضرین که اون موقع روابط رو از سر بگیرین و گرنه همون قطع رابطه با داداشتون از هر چیزی بهتره عروستونم دستش میاد که نباید انقد زیاده روی میکرد من سه تا زن داداش دارم یکیشون درست مثل مال شماست با این تفاوت که من انگار اصلا این زن داداشم وجودم نداره اینطوری حسابش میکنم کاری هم نه به زندگیش دارم نه به داداشم الان باورکن خیلی خیلی بهتر شده حتی یه دعوا هم به خاطرش نداریم به جای اینکه آرزوت این باشه که با داداشت بشینی یه دقیقه صحبت کنی خودت رو با هزار چیز سرگرم کن که از خداشون باشه که 1 دقیقه پیششون باشی جو رو جوری درست کن که عروستون امنیت داشته باشه داداشت رو تنها بفرسته منظورم اینکه وقتی عروستون همراه داداشت میان خونتون همش منتظر این نباش که یه لحظه گیر بیاری با داداشت باشی در عوض اصلا طوری رفتار کن که بگن بیا بابا بشین دو کلمه باهامون حرف بزن اصلا روی رفتارهای زن داداشتم زوم نکن فکر کن وجود نداره بی احترامی هم نکن بهش اجازه بی احترامی هم بهش نده به داداشتم همچین اجازه ای رو نده استاتر قاطع باش قاطعوقتی داداشت خودش اینو میخواد بزار همینطوری باشه بی اهمیتی بدترین درده واسه یه عروس عزیزم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اما راه حل باید با هر آدمی به نوعی رفتار کنی که جواب بده در مورد عروسی که قدرشناسه و مهربون باید ب ...

سلام مرسي عزيزم. دقيقن درست ميگي. خودمونم بعد از كلي آزمون و خطا به اين نتيجه رسيديم كه بايد خود برادرمونو بي محل كنيم كه عروس بفهمه نميتونه از طريق اون بهمون فشار بياره. يه بارم اين كارو كرديم و جواب داد اما داداشم جلو اون يكي برادرم گريه كرده اونم دلش براش سوخته الان اصن نمياد متحد شيم. هرچي عروس بگه همون كارو ميكنه كه خوشحالش كنه كه مشكل ايجاد نكنه اونم فقط پروتر ميشه. و منم كه بي محل كردم خودم ضايع شدم انگار... اما درست ميگي كاملن 🤗

سلام مرسي عزيزم. دقيقن درست ميگي. خودمونم بعد از كلي آزمون و خطا به اين نتيجه رسيديم كه بايد خود برا ...

بزار گریه کنه اصلا ناراحت نباش همون بی محلی رو در پیش بگیرین البته تنها شما نه بلکه پدر و مادرتونم باید بهش بی محل باشن اون موقعهر دو دستشون میاد عزیزم نمیشه که هم بخواد خانومش ناراحت نشه هم بخواد با شما درارتباط باشه و اجازه ی بی احترامی به خانوادش از طرف زنش رو بده و بگه شما نباید ناراحت بشین باید مدیریت کنه اگه قراره روابط برقرار باشه بهتره هر دو طرف احترام بذارن وگرنه همون قطع رابطه بهترین کاره

2731
بزار گریه کنه اصلا ناراحت نباش همون بی محلی رو در پیش بگیرین البته تنها شما نه بلکه پدر و مادرتونم ب ...

دقيقن. الان بخاطر اختلاف نظر درموزد همين موضوع با اون يكي برادرمم به مشكل خورديم، برا همين ميگم كلن تو روابط خانوادگبمون گند زده و دو دستگي ايجاد شده. مامان بابامم زياد رو نميدن اما باز دلشون نمياد... خدا بزرگه