2733
2734
عنوان

خانمها همه بیاید.حتما پربازدیدش کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 36696 بازدید | 178 پست
ممکنه برادرت بیش فعال باشهر جور شده پیش روانشناس  کودک  ببرین تا سنش کمه درمان راحتتره &nb ...

وای من از خدامه ببریمش هی میگم به مامان و بابام میگن بچه سالمو واسه چی ببریم روانشناس مگه دیونس فایده نداره هر چی توضیح میدم بهشون .مامانم از دستش گاهی وقتا خودشو میزنه 

الهی😄😄😄 بیچاره به خودش فحش میداد😆😬

مامانم میگفت پدرسوخته بابام میگفت پدرسگ درهر صورت به بابام برمیگشت🤣

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باسلام خدمت دوستان عزیز

من نسیم بهرامی هستم دارای مدرک بین المللی و تخصصی پوست ومو

خوشحال میشم  تجربه های شخصیم رو درخدمت شما قراربدم

بنابه درخواست شما عزیزان

کانالی برای زیبایی بیشتر شما تشکیل گردیدکه همه روزه مطالب مفیدی برای شما قرارخواهم دادو همچنین لازم به ذکراست که روش زیبایی رو ترکیبی ازروشهای سنتی و مدرن قرارخواهیم داد❤️💙

SkinCare_NasimBahrami

مامانم میگفت پدرسوخته بابام میگفت پدرسگ درهر صورت به بابام برمیگشت🤣

😂😂😂

ان شاالله سلامت باشن❤️

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
2728
من مامانمو خییییلی دوس دارم.کتک هم نخوردم ولی مامانم یه رفتارایی داشت که از کتک بدتر.مثلا داٸما منو ...

مامان منم دایم به من و. برادرم میگفت درد و بلای فلانی بخوره تو کاسه سرتون

در. حالیکه ما هم از. نظر ظاهری هم تربیت و. هم درس خوندن هردو. دانشجو دانشگاه دولتی

از همه اطرافیان سر. بودیم که پدرو مادرها حسرت ما میخوردن

نمیدونم چرا این جوری میکفت

مثلا دختر. عمه ام میخواست از. زیر. درس خوندن فرار. کنه کار خونه میکرد

مامانم میدید فکر میکرد من هم باید. کار. کنم هم درس بخونم 

2740
ایشون تاپیک هارو پربازدید میکنن. تاپیک های بدر بخور رو

اهان ممنون گلم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

خانم هایی که همکاری کردید ممنون یه دنیا 😍😍😍من زیاد نی نی سایت نمیام فکرشم نمیکردم تاپیکم زیاد بازدید وپست داشته باشه .بازم ممنون برای همتون ارزوی خوشبختی میکنم 

خانم هایی که همکاری کردید ممنون یه دنیا 😍😍😍من زیاد نی نی سایت نمیام فکرشم نمیکردم تاپیکم زیاد باز ...

اتفاقا ازینجور تاپیک ها خیلی کم داریم بیشتر جای درد و دل بود 

من که به یه نتیجه ای رسیدم اونم اینه که اگه الان بجای خانما آقایون میومدن نظر میدادن شاید نظرات برعکس بود و اینکه این برمیگرده به فرهنگ قدیم پسر دوستی  که متاسفانه هنوز هم بین خانما هست اکثرا تظاهر میکنن دخترو بیشتر دوس دارن بیشتر کسایی که ادعا میکنن دختردوس دارن و از پسر بدشون میاد :یا خودشون دختر دارن یا اینکه هنوز بچه ندارن و چه بسا همون ها اگه خدا از دو جنس بهشون عطا کنه باور کنید پسره رابیشتر بهش توجه میکنن و بهش بها میدن 

ومن فک میکنم این برمیگرده به فرهنگایی که از مادرامون به ارث بردیم و خاطرات بدی که از دختر بودنمون داریم واین موضوع نسل به نسل داره دست به دست میشه وتاسفانه روزبروز پررنگ تر میشه

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین
مامان منم دایم به من و. برادرم میگفت درد و بلای فلانی بخوره تو کاسه سرتون در. حالیکه ما هم از. نظر ...

عزیزم درکت میکنم .خیلی حس بدی بود واقعا.باور کرده بودم بی عرضه ام واقعا

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
ولی خوبیش اینه که هیچ وقت تو زندگی هیچ کسی با کس دیگه مقایسه نمیکنم حتی همسر. و. فرزندم

بله منم دخترم پنج سالشه.هیچوقت بهش نمیگم ببین فلان بچه چه بچه خوبیه و.......یاد بچگیام میفتم.همیشه ازش تعریف میکنم و میبینم چقد تاثیر مثبت داره

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته