2733
2739
عنوان

ماماناقبل از وقت پریود نبض توی شکم نشانه یه بارداریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7721 بازدید | 59 پست
من چندماه قبل آمپول زدم ولی کلاخشک بودم هیچی ترشح نداشتم ولی این دوسه ماهه که عرق رازیانه میخورم ترش ...

منم ترشحم زیاده انشاءالله هر دو بارداریم شما هم دختر میخایین رازیانه مصرف میکردین؟

نمیدونم کمر درد دیروزم لانه گزینی بوده یا نه ولی لکه بینی اصلا تو خانوادمون نبوده

کمردردت زیادبود یانه؟من وقتی دلدردپریود گرفتم گفتم صدرصد پریودمیشم ولی نشدم لک هم ندیدم

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ترشحم زیاده انشاءالله هر دو بارداریم شما هم دختر میخایین رازیانه مصرف میکردین؟

انشاءالله عزیزدلم 😍😍

آره گلم عاشق دخترم هم پریودام نامنظم بود الان مرتب شده یعنی واقعا بامصرف عرق رازیانه بچه دختر میشه؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2728
انشاءالله عزیزدلم 😍😍 آره گلم عاشق دخترم هم پریودام نامنظم بود الان مرتب شده یعنی واقعا بامصرف عرق ...

منم نمیدونم یه ماه مصرف کردم عاشقه دخترم همشم این ماه لبنیات خوردم کاش هر دو حامله بشیم اونم از نوع دختر😍

2740
2706