2733
2734
عنوان

ازمایش بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 1758 بازدید | 79 پست
عزیزم عکس رنگی گرفتی? خیلی کمک میکنه ها چون من خودم بعد عکس رنگی نتیجه گرفتم به همه میگم که انجام بد ...

بله گرفتم خداروشکر مشکلی نداشتم ولی نتیجه هم نداد یه کم کیست تخمدان دارم یه کمم شوهرم مشکل داره این ماه شوهرم دارو خرده برای همون یهکم میدواربودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من چند تا بی بی زدم منفی بود رفتم آز مثبت بود.هردوتا بارداریم اصلا بی بی نشون نداد

میشه بگی چند روز عقب انداخته بودی؟؟؟

مامان منم بی نشون نداده رفتم ازمایش داده خیلی هارو دیدم بی بی چک نشون نداده

وای مثله منی منم۸ روزه عقب تا سه رز پیش بی بی هام منفی بود دیگه تزدم هنوز نشدم ترشح هم دارم منم دقا ۲۸ روزه میشدم واسم عجیبه از اینکه برم جواب ازمایشم منفی باشه میترسم.منم عکس رنگی گرفتم سالمم یه بارم ای یو ای ناموفق دلشتم ولی شوهرم سالمه یک سال اقدامم وای لحظه های بدی درکت میکتم

میشه بگی چند روز عقب انداخته بودی؟؟؟ مامان منم بی نشون نداده رفتم ازمایش داده خیلی هارو دیدم بی بی ...

من فیکس دو هفته عقب انداختم تو این دو هفته هی بی بی خریدم و منفی شد.دیگه رفتم آز دادم مثبت بود اما بتام کم بود.لقاحم دیر انجام شده بود

وای مثله منی منم۸ روزه عقب تا سه رز پیش بی بی هام منفی بود دیگه تزدم هنوز نشدم ترشح هم دارم منم دقا ...

منم ای یو ای ناموفق داشتم 

ان شالله این ماه دوتامون نتیجه میگیریم نمیخوایی بری از بدی

2738
من فیکس دو هفته عقب انداختم تو این دو هفته هی بی بی خریدم و منفی شد.دیگه رفتم آز دادم مثبت بود اما ب ...

وای تو روخدا واسه منم دعا کن ۸ روزه عقب اندام تا سه روز پیش بی بی منفی بود

بخدا دارم با گریه مبنویسم دعا کن منم مادر  بشم خیلی اعصابم داغونه دیگه دلم به هیچی خوش نیست

ببخشید شما دارو هم مصرف کرده بودید اون ماه؟

منم ای یو ای ناموفق داشتم  ان شالله این ماه دوتامون نتیجه میگیریم نمیخوایی بری از بدی

بخدا وقتی میرم ازمایش و جوابش منفی میشه تا ۳ روز میریزم بهم میخوام تا هفته دیگه صبر کنم حالا شوهرم بیرونه یه بی بی بخره بیاره نمیدونم چکار کنم اصلا سابقه نداشتم 

وای تو روخدا واسه منم دعا کن ۸ روزه عقب اندام تا سه روز پیش بی بی منفی بود بخدا دارم با گریه مبنویس ...

ان شالله به حق بانو فاطمه. ی زهرا این ماه بارداری 

درکت میکنم عزیزم من لحظه به لحظه چک میکنم ببینم شدم یانه وقتی میبینم نشدم کلی ذوق میکنم اصلا دوست این ماه هم پریود بشم دکتر گفته بود همسرم تا 60روز دارو بخوره بعد من داروهامو شروع کنم من فقط اسید فولیک و گلوکوفاژخوردم این ماه اگه پریود بشم من باید دارو بخورم

وای تو روخدا واسه منم دعا کن ۸ روزه عقب اندام تا سه روز پیش بی بی منفی بود بخدا دارم با گریه مبنویس ...

من گلای وانس میخوردم واسه تنبلی.ماه پیششم سقط کرده بودم تو اوج ناامیدی اقدام کردم اونم کلا دوسه بار.روز موعدم هرچی منتظر شدم دیدم پریود نیومد.دیگه هی این دست اون دست کردم تا شد دوهفته.کلافه شدم رفتم آز دادم دیدم مثبته اما بتام کمه.به دکتر گفتم گفت اگه درد و لکبینی نداری بزار دو سه هفته دیگه برو سونو.رفتم سونو دیدم بچ قلبش میزنه و 6 هفتشه.اما طبق حساب خودم باید نزدیک 10 هفته میبود.دکتر گفت تخمک گذاریت دقیقا قبل از موعدت بوده بخاطر همین لقاحت دیر شده.توکلت بخدا باشه.خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه

بخدا وقتی میرم ازمایش و جوابش منفی میشه تا ۳ روز میریزم بهم میخوام تا هفته دیگه صبر کنم حالا شوهرم ب ...

منم خیلی اعصابم بهم میریزه برای همین دودلم میترسم برم یانه ان شالله که هستی عزیزم توکلت به خدا باشه چندماه اقدامی؟

2706