2733
2734
عنوان

زير شكمم درد ميكنه

777 بازدید | 15 پست

من باردارم و يك ماهم هست تازگي هركاري تو بارداري ميكنم زير شكمم درد ميگيره گاهي هم سمت چپ و راست شكمم خيلي نگرانم سرفه ميكنم درد ميگيره غلت ميزنم تو خواب تير ميكشه حتي يه اشپزي ساده هم كه ميخوام بكنم زير شكمم بعد يه مدت شروع ميكنه به تير كشيدن تو رو خدا بيايند بگيد اينا طبيعيه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اوايل بارداري خيلي استراحت كن 

سعيم رو ميكنم ولي خب نميشه همش هم خوابيد بلاخره يه ناهار درست كردن كه به جايي نميكشه ولي هر تكوني كه ميخورم يا يه چيزي ميخوام از تو كابينت بردارم به درد خفيفي زير دلم يا سمت چپ و راستم حس ميكنم هر روز هم اين درد هست يعني اينكه هر روزه اتفاق ميفته طبيعيه؟

ميگم دردش خيلي شديد نيست يه تير كشيدن لحظه اي ولي هر روز هست

سعيم رو ميكنم ولي خب نميشه همش هم خوابيد بلاخره يه ناهار درست كردن كه به جايي نميكشه ولي هر تكوني كه ...

دكتر رفتي؟من از اول بارداري درد داشتم بهم شيافت دادو استراحت مطلق

نمیدونم ولی منم اینجوریم حتی عطسه میکنم زیر دلم دردمیگیره

انشالله كه طبيعيه نبايد استرس داشته باشيم اما اخرش نميشه😔

وااااي كه منم چقدر عطسه ميكنم هر وقت هم كردم همينجور شدم

شما صدا قلب بچه ات رو شنيدي؟

به من گفته ١٢ اسفند بيا براي صداش خيلي نگرانم دعاااا كن برام

2740
دكتر رفتي؟من از اول بارداري درد داشتم بهم شيافت دادو استراحت مطلق

اره رفتم گفتم مثل درد پريوديه گفت طبيعيه البته هفته پيش دكتر بودم از اون موقع تاحالا ديگه نزفتم ولي همچنان درد ميكنه هر از گاهي زير شكمم ساك حاملگيم رو ديد گفت خدا را شكر همه چيز عاليه اما اين تير كشيدنا و دردا وقت و بي وقت خيلييي نگرانم كرده

نه هنوز منم استرس دارم پنجشنبه بایدبرم سونو

انشالله كه ميشنوي صدا قلبشو و كلي ذوقشو ميكني استرس خوب نيست منم هي به خودم ميگم استرس نباس و دور ميكنم اما خب امان از فكرررر

اره رفتم گفتم مثل درد پريوديه گفت طبيعيه البته هفته پيش دكتر بودم از اون موقع تاحالا ديگه نزفتم ولي ...

راستش منم اينطوري بودم دكترم گفتم تهديد به سقطي فقط استراحت و شيافت منم خيلي استراحت نكردم ولي رعايت كردم با حرف دكتر ترسيدم

راستش منم اينطوري بودم دكترم گفتم تهديد به سقطي فقط استراحت و شيافت منم خيلي استراحت نكردم ولي رعايت ...

مرسي گلم بايد بيشتر مراقب باشم ممنونم عزيزم

شما فقط سمت چپ و راست شكمت هم  هر از گاهيدرد ميكرد اوايل بارداري؟ درد زير شكمتون هر روز بود؟ با كار كردن درد ميكرد يا همينجوري هر ازگاهي تير ميكشيذ؟

الان زايمان كردين يا ماه ها آخرتونه؟

من چون تجربه اولمه هر اتفاقي كه براي بدنم ميفته نگرانم ميكنه

مرسي گلم بايد بيشتر مراقب باشم ممنونم عزيزم شما فقط سمت چپ و راست شكمت هم  هر از گاهيدرد ميكرد ...

منم بارداري اولمه و الان ١٧هفته م و هنوز اون درداي روزاي اول و دارم و شيافت استفاده ميكنم درداي من هميشگي نبود يهو ميگرفت

2706