2733
2734
عنوان

اه اه چرا همش فکر میکنم بدتیپم😠😠

665 بازدید | 47 پست

بچه ها هرچیم آسشو بخرم اخر سر تا سبک تیپ یکی دیگرو مییبنم تو دلم میگم اون تیپش قشنگه شیکه نه تو...الان تو زمستون رفتم بوت خریدم از اینا که بالاش خز داره سفت میچسبه به پا بعد عروس خالمو دیدم بوت چرم ساده پوشیده بود تا وسط زانو 🙄گفتم ببین این چه شیکه خاک تو سرت...در صورتی اون خز داره هم قبلا تو پای کی خوشم اومده بود خریده بودم

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐

اعتماد بنفس عزیزم نداری

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اه اه خیلی بد تیپی

شوخی کردم😁

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
2738
الانم هرچی برای عید خریدم فکر میکنم بده و شیک نیست😣

عکس لباس عید😆

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️

فکر کنم شما دم دمی مزاجی

هرچی میبینی خوشت میاد نه؟

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
2706