2733
2739
تو زمان مصرف کاهش میل جنسی داشتم، مشکلات روحی هم پیدا کردم، (افسردگی) که بعد از قطع مصرف حل نشد، تو ...

اینارو ولش کن

پریودات منظم بود؟

قبل پریودات جوش میزدی؟(قبل از شروع مصرف و بعد از شروع مصرف)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها قرصی که تو شیر دهی میشه خورد لاینسترونول هست که اونم عوارض خاصی نداره ممکن چاق بشی یا لاغر عوار ...

همونو گرفتم

هورمونام بعد زایمان ریخته بهم

دوبار پریودی تو یک ماه

و جوشای هورمونی

میخوام ببینم اینا رفع میشه با خوردنش؟

2728

من ال دی میخورم به نظر من خیلیم خوبه هم پریودم تنظیم شده هم دیگه صورتم جوش نمیزنه وقتی ک نمیخوردم هم جوش میزدم هم یه ماه عقب مینداختم هردیقه.

آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی کی بود و کجا رفت چرا بود و چرا نیست؟
من ال دی میخورم به نظر من خیلیم خوبه هم پریودم تنظیم شده هم دیگه صورتم جوش نمیزنه وقتی ک نمیخوردم هم ...

واقعا؟

من تنها راهی که امتحان نکردم قرص جلوگیریه واسه جوشام

چون همیشه قبل پریودی میریزه بیرون جوشام

واقعا؟ من تنها راهی که امتحان نکردم قرص جلوگیریه واسه جوشام چون همیشه قبل پریودی میریزه بیرون جوشا ...

منم قبل اینکه نمیخوردم چونم پره جوشای بزرگ و چرکی میشد ولی الان اصلا دیگه جوش نمیزنم.

2740

من ۱۶ ساله مزدوجم

ولی راستش تاحالا نخوردم

بنظرم کاندوم هم امن هم بی ضرر

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
منم قبل اینکه نمیخوردم چونم پره جوشای بزرگ و چرکی میشد ولی الان اصلا دیگه جوش نمیزنم.

ال دی میخوری؟

من لاینسترنول گرفتم

ال دی هم پروژسترون داره هم‌ استروژن

ولی لاینسترنول فقط پروژستروژن داره

واسه درمان جوش باید اونایی رو بخوری که هر دو هورمونو داشته باشه

ال دی میخوری؟ من لاینسترنول گرفتم ال دی هم پروژسترون داره هم‌ استروژن ولی لاینسترنول فقط پروژسترو ...

من ال دی میخورم.