2733
2734

خب شاید تیپ هات به نظر خودت جلف و باکلاس باشه ، اما بقیه این نظرو ندارن که همه اینو میگن! 

یبار با دوستی چیزی برو خرید موقع انتحاب لباس و پروو کردن ، نظر یکی دیگه رو هم بپرس

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
خب شاید تیپ هات به نظر خودت جلف و باکلاس باشه ، اما بقیه این نظرو ندارن که همه اینو میگن!  یبا ...

چون من بابام اجازه نمیده موهامو اویزون کنم ازایش غلیظم یا حرفه ای بلد نیستم . نمیدونم دقت نکردم به این مورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه اندام غیر تکراری هم داریم ؟ یعنی یهو چاق بشیم یهو لاغر ؟😁🤭

نهبعضیا فرم بدن و اندامشون خیلی خاصه   نه اینکه خیلی چاق یا لاغر باشن  فرم خاصی دارن میدونیی  نمیدونم تا چه اندازه دقت کردی ولی بله خیلی از اندام ها تکراری ان و انگار خدا یکیو افریده و چند ملیون کپی پیست کرده   ولی بعضیا یه فرم خاصن استخون بندی خاص دارن  زیبایی چشم گیر و غیر متداول  و غیر متعارف دارن   نمیدونم  فقط با مثال میتونم توضیح بدم  خودت باید ببینیشون  

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2728
2738