2737
2734

شماها ک منو نمیشناسید ک بخوام پز بدم فقط نظر میخوام

من شوهرم ۲۵روز پیش بچم دنیا اومدنی کادو بهم یه تک پوش داد

الان باز از در اومد تو بهم یه دونه لنگه ی همونو داد برا روز زن فقط یکم بزرگتر.من اولش جعبرو دیدم ذوق کردم اما باز کردم مغزم سوت کشید

اخه مگه دوتا تک پوش تو یه دست میندازن این که خیلی افتضاح میشه

فقط خندیدم یه خنده ی ماستی

و تشکر کردم انگار فهمید یجوری شد

بجه ها چیکار کنم کنار هم قشنگ نیستن اصلا خیلی ضایعست

رومم نمیشه بگم ببر بده یجیز دیگه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

عزیزم هرچقدرم کادو مورد پسند شما نباشه نباید بزنید تو ذوق همسرتون به هیچ عنوان باید یجور نشون بدی ک انگار خیلی خوشحالی

ننداختیشم ننداختی فقط به هیچ عنوان عوضش نکن

این یه تجربس

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بهش بگو بریم با یه جیز دیگه عوضش کنیم.

خب ناراحت میشه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728
عزیزم هرچقدرم کادو مورد پسند شما نباشه نباید بزنید تو ذوق همسرتون به هیچ عنوان باید یجور نشون بدی ک ...

😣😣

2738
طفلکی دلم سوخت برات 

درکم کردی؟

اگه کوچیک باشن اره .بابا بنداز پزشو بدهههههههههههههههههههههههههه عکسشو بذار

کوچیک نیست

2706