2733
2734
عنوان

کیا تو بارداریشون و قبلش سویق خوردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20901 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان استخون بندی پسرم خیلی بدم خوبه اصلا شل نیست گردنش سفته 

سویق تو ضعف و برطرف کردن احساس گرسنگی هم تاثیر داشت من بازدارم دوماه تقریبا هرچی می خورم سیر نمیشم و ضعف زیادی دارم طوریکه گریه میکنم

الهی به حسن علیه السلام   
2731
سویق تو ضعف و برطرف کردن احساس گرسنگی هم تاثیر داشت من بازدارم دوماه تقریبا هرچی می خورم سیر نمیشم و ...

آره دقیقا سویق آدمو سیرمیکنه مخصوصا صبحا بخوری بهتره

خدایا مرسی بخاطرهدیه قشنگت الهی هرکس بچه میخواد خدابهش بده
آره دقیقا سویق آدمو سیرمیکنه مخصوصا صبحا بخوری بهتره

دارم از بین می رم فقط گشنمه از هرچی غذاست دیگه بدم اومده من وزن ام تقریبا 73هست وزن و که نمیبره بالا 

الهی به حسن علیه السلام   
دارم از بین می رم فقط گشنمه از هرچی غذاست دیگه بدم اومده من وزن ام تقریبا 73هست وزن و که نمیبره بالا ...

نه فک نکنم بریز توشیر بخور منم توحاملگی خیلی چاق شدم الان یکساله شیر میدم برگشتم به وزن قبل حاملگیم

دارم از بین می رم فقط گشنمه از هرچی غذاست دیگه بدم اومده من وزن ام تقریبا 73هست وزن و که نمیبره بالا ...

چه سویقی بگیرم بهتره آخه اینجا چند جا شوهرم رفته گیر نیومده

الهی به حسن علیه السلام   
2740

من همش ضعف میکنم بی حال میشم مثل مریضا تا قرص تقویتی نخورم خوب نمیشم توشیردهی خیلی بدتر ازبارداریه همش گشنه میشی

نه فک نکنم بریز توشیر بخور منم توحاملگی خیلی چاق شدم الان یکساله شیر میدم برگشتم به وزن قبل حاملگیم

تنها چیزیکه الان عذاب میده همین گشنگی و ضعفه می خورم ناله میکنم نمیخورم هم ناله میکنم مثل یه تیکه گوشت دوماهه یه جا افتادم خسته شدم

الهی به حسن علیه السلام   
تنها چیزیکه الان عذاب میده همین گشنگی و ضعفه می خورم ناله میکنم نمیخورم هم ناله میکنم مثل یه تیکه گو ...

خیلی سخته الان چند ماهته؟

خیلی سخته الان چند ماهته؟

دارم وارد 8هفته میشم یوتو رفتم چند روز قبل ساک بود جنین نبود قراره دوشنبه هفته بعد باز بزم جنین نیست پس چرا اینقدر گشنمه ضعف دارم؟؟؟

الهی به حسن علیه السلام