2733
2739
سمانه من شرایط تورو داشتم بعد یک سال اصلا محبت ایجاد نشد نامزد منم دکتر بود واقعا نتونستم علاقمند شم ...

طلاق گرفتين چطوري طرف مقابل راضي شد خانوادت پشتت بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق گرفتين چطوري طرف مقابل راضي شد خانوادت پشتت بود

اره جدا شدم طرف مقابل وقتی ب صراحت گفتم علاقه ای ندارم گفت مهرتو ببخش طلاقتو بدم خانواده پشتم نبودن روزای سختی بود اما دیگه طاقت نیاوردم هر لحظه زندگیم جهنم بود تا خودکشی پیش رفتم افسرده بودم شدید فقط خودم خودمو نجات دادم توهم خودتو نجات بده بچه ک نیستی تکیه گاهت مادرت باشه 

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
2731

سلام اول از همه برات ارزوی خوشبختی و موفقیت میکنم با یه اینده روشنن

اصلا دوست ندارم اینو بگم ولی متاسفانه بچگانه داری فکر و رفتار میکنی 

مادر شما اگه میگه صبر کن و تحمل کن برای اینه که نمیخواد اسم مطلقه روی دختر ۲۲ ساله بیاد چون خودش با این صفت زندگی کرده و میدونه که چه سختی هایی در انتظارت هست 

عزیزم همیشه خراب کردن خیلی خیلی خیلییییی راحت تر از ساختنه تو اگه بتونی شوهر لجبازت رو بلانسبت رام کنی هنر کردی وگرنه عقد دوماه و رو به هم زدن که کاری نداری 

درسته که همسرت اشتباه کرده و شما رو زده و ۱۰۰٪ حق با شماست ولی خودت رو یه لحظه بزار جای اون بشین و از دید همسرت به قضیه نگاه کن فکر کن کلی هزینه کردی و با ذوق و شوق تدارک سفر دیدی تا مخاطبت رو سوپرایز کنی و اول بسم الله اینطوری ضد حال بخوری .بعدشم که سفر رو با دعوا شروع کنی و اولین رابطه رو که باید بیاد مومدنی مشد و رو با لجبازی ....( میدونم که ایشون باید ناز شما رو میکشید و شمارو اماده میکرد ولی شاید زیادی لجبازی کردی وقتی خانوادت با این قضیه مشکلی نداشتن نباید انقدر سخت میگرفتی ) شما یه جا گفتی که فقط بخور و بخواب و رابطه میخواد .اگه سیاست داشتی با زبون کل شهر رو میچرخیدی زندگی یعنی اینکه شما خواسته های ایشون رو انجام بدن و بلعکس 

خدایاااااااااااا مرسی بابت همه چیییییییییی  

تروخدا زود تصمیم به این بزرگی برای ایندت نگیر شروعش با لجبازی بوده ولی حداقل سعی کن که ایندت رو بسازی اگه با سیاست و لوندی و عشوه جلو بری مطمئن باش برگ برنده همیشه دست توه 

مردا اول زندگی دنبال زهر چشم گرفتنن و اینکه بگن حرف حرف منه تو هم بگو چشم ولی کار خودت رو بکن یه مدت بدون چشم داشت محبت کن با خودت قرار بزار مثلا بگو یه ماه دوماه من کاملا محبت میکنم بدون اینکه انتظار محبت داسته باشی حداقل به خودت ثابت میشه که تلاشت رو برای زندگیت کردی و بیخودی اسم مطلقه رو با خودت یدک نمیکشی 

کلید مرد رو حتماااااااا گوش کن 

کلیپ های دکتر انوشه و دکتر اسلامی هم عالین 

اگه دوس داشتی پیام بده بهت کانال معرفی کنم 

2738
من ميدونم خراب كردم ولي ديگه خراب شده 

هنوز خیلی وقت داری اصلا نا امید نشو تازه اول راهی و زندگی انقدر روزهای سختری داره که اینا پیشش ماه عسل حساب میشه 

با شوهرت بشین منطقی صحبت کن بگو بیا بهم فرصت بدیم .بگو یه مدت منو درک کن و مراعات کن و از من رفتار یه زن ۴۰ سال رو نداشته باش بگو بیا بهم دیگه کمک کنیم تا همدیگر رو بهتر بشناسیم و زندگیم رو به نحو احسنت بسازیم 

مرسي عزيزم حتما گوش ميدم سعي ميكنم اروم باشم

موفق باشی 

خیلی دوس دارم کمکت کنم چون خودم هم دوران نامزدی خیلی سختی داشتم و ای کاش اونموقع یه نفر بود و این حرفا رو به من میزد 

اگه دوس داشتی منو مثل خواهرت بدون اگه بنونم کمکت کنم خوش حال میشم 

موفق باشی  خیلی دوس دارم کمکت کنم چون خودم هم دوران نامزدی خیلی سختی داشتم و ای کاش اونموقع یه ...

مرسي عزيزم كلي اروم شدم به هدا هنوز دارم دارم گريه ميكنم اعصابم كلا ريخته بهم بايد اول خودمو جمع كنم

بهش اس زدم بياد بالا جواب تداد

اگه امکانش هست تو برو دنبالش خودت یا بهش اس بده بگو تنهایی میترسم کاش کنارم بودی .یکم خودت رو لوس کن براش 

مرسي عزيزم كلي اروم شدم به هدا هنوز دارم دارم گريه ميكنم اعصابم كلا ريخته بهم بايد اول خودمو جمع كنم

به نظرم کلید مرد رو همین الان دانلود کن و گوش کن البته اگه دوس داری