2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ناخنم قرمز بود ارایشگرم میگفت رنگ متضاد باشه تا جلوه بیاد راضی بودم خیلی 

اابته عروس سال ۹۳ هستم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

براناخنم اره

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2738

بچه ها من اصلا از ناخن مصنوعی و کاشته خوشم نمیاد به نظرتون اگه واسه عروسیم برم مانیکور و لاک بزنم بده؟؟ اخه ناخن مصنوعی و کاشه اصلا به دستام نمیاد

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
ناخن خیلی خزه دیگه  کاشت کن یا ناخن خودتو ژلیش کن

ناخن طبیعی که خیلی خوشگل تره هیچ وقت فلسفه ی این ناخن کاشتنو کاورو ژلیشو نمییییفههممم   ناخن طبیعیش قشنگه اگه بلند بود چه بهتر نبودم بهتر از کاشتو دستکاریه مصنوعیه 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

بزار ببینیم عزیزم .... من یه عروسیم ناخنم قرمز بود با روژم ست ... یه عروسیم فرنچ بود انگشت حلقم پر گل های ریز چسبوند خیلی قشنگ شده بود

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

عروس باید ناخنش روشن‌باشه تا طبیعی‌به نظر بیاد کلا عروس طبیعی‌خوبه حالا یکی بخواد رنگ‌ی‌بکنه‌این‌ چیزا دیگه سلیقه ایه

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
بچه ها من اصلا از ناخن مصنوعی و کاشته خوشم نمیاد به نظرتون اگه واسه عروسیم برم مانیکور و لاک بزنم بد ...

اتفاقا منم تو عروسیم ناخن خودم بود بلند کردم خودم طراحی کردم.

خواستی بگو عکس بدم . البته سال ۹۱ هست .

2706