2737
2739

روغن کرچک باعث انقباض رحم و القای شروع زایمان میشه. بهتره به کوچولوت زمان بدی تا خودش بیاد بغلت. وقتی همه چیز بارداریتون سالم و طبیعی هست دلیلی نداره بخواین عجله کنید. 

اللهم انّی اسئلک باسمک العظیم الاعظم                          شوهری رو که من بخوام با بی‌حجابی بقیه نگران ازدست‌داشتنش باشم باید بذاری دم در ببرنش. گویا این عزیزان طعم عشق و علاقه رو هیچ‌وقت نچشیدن.بابا چرا اینقدر بی‌اعتماد‌به نفسین شما!؟ کسی که بخواد بره، میره :/"مجردم" «یا موافق با نظر من هستی یا دشمن خونی من که باید کشته بشی»نگاه برخی دوستان هنگام بحث کردن.تاپیک حس ششم دوس دارم به روم نیارین 🤭دکتر داروساز هستم. زیاد آنلاین نمیشم ولی اگه سعادت حضور داشتم سوالی داشتین درحد توانم درخدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من بخاطر اینکه دخترم مدفوع کرده بود سزارین شدم

یکی از عوارض روغن کرچک همین مدفوع کردن نوزاده عزیزم

اللهم انّی اسئلک باسمک العظیم الاعظم                          شوهری رو که من بخوام با بی‌حجابی بقیه نگران ازدست‌داشتنش باشم باید بذاری دم در ببرنش. گویا این عزیزان طعم عشق و علاقه رو هیچ‌وقت نچشیدن.بابا چرا اینقدر بی‌اعتماد‌به نفسین شما!؟ کسی که بخواد بره، میره :/"مجردم" «یا موافق با نظر من هستی یا دشمن خونی من که باید کشته بشی»نگاه برخی دوستان هنگام بحث کردن.تاپیک حس ششم دوس دارم به روم نیارین 🤭دکتر داروساز هستم. زیاد آنلاین نمیشم ولی اگه سعادت حضور داشتم سوالی داشتین درحد توانم درخدمتم
یکی از عوارض روغن کرچک همین مدفوع کردن نوزاده عزیزم

واسه من که خوب شد  آخه اصلا دیگه تحمل درد نداشتم،شش ساعت درد شدید تحمل کردم تازه یه فینگر شدم

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2728
واسه من که خوب شد    آخه اصلا دیگه تحمل درد نداشتم،شش ساعت درد شدید تحمل کردم تازه یه فینگ ...

امیدوارم خودتون و کوچولوتون سالم باشید. نی نی استارتر هم به زودی و سالم بیاد تو بغلش. موفق باشید

امیدوارم خودتون و کوچولوتون سالم باشید. نی نی استارتر هم به زودی و سالم بیاد تو بغلش. موفق باشید

ممنون عزیزم همینطور شما

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
خانومااااا خوردم دو قاشق

چیشد ؟ بیا بهم بگو

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2738