2737
2739
عنوان

اونایی ک عروسیش چند وقت پیش بود بیاین از اجربیاتتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 41 پست
مهمون خیلی دعوت نمیکردم عروسی ما فوق العاده شلوغ بود بعد اینکه خیلی ب آرایشگرت هی نگو اینجوری کن او ...

اخه قد شوهرم فقط دوسه سانت ازم بلند تره

حالا باز ارایشکره خودش بلده چیکار کنه

چند تا عکس با کت پشمی که پوشیده بودم هم میگرفتم ، الان انقدر پشیمونم با اون عکس ننداختم 🤗🤗🤗🤗🤗عر ...

عکاسه ب شوهرم گفت خانومت تو باغ یخ میزنه 

پس بهش بگم کت پشمی اجاره کنیم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بگم ک من ۷ اسفتد پنجمین سالگرد ازدواجمه... من لباس عروسی ک انتخاب کرده بودم مدل ماهی بود و برام ...

حالا الان شده فول اچ دی و فور کی 

من چون همیشه به حرف آتلیه گوش میدم فور کی گرفتم البته نمیدونم اسمش درسته با نه با فیلم عقد که فول اچ دی هستش مقایسه میکنم میبینم چقدر فرق بینشونه

2731
اول بگم ک من ۷ اسفتد پنجمین سالگرد ازدواجمه... من لباس عروسی ک انتخاب کرده بودم مدل ماهی بود و برام ...

اهان اره اول من میخواسم نگم عروسم برا ارایش بخاطر پولش

بچه های اینجا گفتن دوس داری تو تالار از تو خوشگلترم ببینی یا تو دلت بعدا میمونه منم همون ارایش عروس رو انجام میدم

2738
عکاسه ب شوهرم گفت خانومت تو باغ یخ میزنه  پس بهش بگم کت پشمی اجاره کنیم؟

بله اجاره کنید همراه خودتون داشته باشید 

منم آستین لباسم تور بود با اینکه برف میومد یخ کرده بودم کت رو نپوشیدم ، فقط موقع غذا خوردن پوشیدم ، اما الان پشیمونم چرا چند تا عکس باهاش ننداختم ،

زیر لباس عروست هم ازین شلوار های جذب سفید حتما بپوش ، من پوشیدم خیلی از عروسها نپوشیده بودن سردشون شده بود 

قد ۹۰ بگیر که پایین لباس عروستو خواستی ببری بالا تو فیلم معلوم نشه .

کلا تو روز عروسیت شاد باشو فقط لبخند بزن نزار چیزی ناراحتت کنه روز قبلم ی آمپول ب کمپلکس بزن حسابی شارژت میکنه 

انشالله خوشبخت بشی عزیزم

چند تا عکس با کت پشمی که پوشیده بودم هم میگرفتم ، الان انقدر پشیمونم با اون عکس ننداختم 🤗🤗🤗🤗🤗عر ...

کت پشمی رو تو باغ موقع عکس درمیارن؟

من بنظرت حتما بگیرم کت رو؟من سرماییم

بله اجاره کنید همراه خودتون داشته باشید  منم آستین لباسم تور بود با اینکه برف میومد یخ کرده بو ...

خب شما چرا کت رک تنت نکردی؟

شلوار سفید جذب از کجا بیارم خالا

2706