2737
2739
عنوان

دوستانی که حاجت دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 60 پست

500تا ب نیت خونه دار شدنم و سلامتی عزیزانم و تو دلیم میشه شماهم برام دعا کنید واسع تشکیل قلب تو دلیم🙏😘

خدایا شکرت     ک دوبار یه فندوقی انداختی تو دلم   سپردمش دست خودت     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

500تا ب نیت خونه دار شدنم و سلامتی عزیزانم و تو دلیم میشه شماهم برام دعا کنید واسع تشکیل قلب تو دلیم ...

عزیززززززم😘😘

قبول باشه انشاالله

انشاالله حضرت ام البنین برای حاجت هات دعا کنه و خدای مهربون تمام حاجت هاتو مستجاب کنه

با دل پاکت برای منم دعا کن❤❤

500 تا

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 
2731

منم پانصد تا برای خوب شدت دخترم دعا کنید دختر چهارماهم سرفه اش خوب بشه نیاز به بستری نداشته باشه

پانصد تا هم برلی خرید خونه دعا کنید خونه دار شیم با دوتا بچه مستاجری سخته

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده
منم پانصد تا برای خوب شدت دخترم دعا کنید دختر چهارماهم سرفه اش خوب بشه نیاز به بستری نداشته باشه پا ...

عزیزززم😘

قبول باشه نذرتون

انشاالله حاجت هاتون به واسطه حضرت ام البنین مستجاب بشه

با دل پاکتون برای منم دعا کنید😘

2740

التماس دعا برای همه

منم تا شب100تا میفرستم 

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
من تعداد نمیدم هرچقدر تونستم برام دعا کنید دستم کوتاه شده از همه جا

عزیزم انشاالله حضرت ام البنین براتون‌دعا کنن خدا حاجتتون مستجاب کنه مشکلاتتون حل بشه

نا امید نباشید با دل پاکتون برای منم دعا کنید

2706