2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش میدونستید توی ازدواج هیچی نیست. 

کنار همسر بودن لذت بخشه

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2731
کنار همسر بودن لذت بخشه

ببین اون لذت برای همه کسی اتفاق نمیفته. 

وگرنه الان انقدر اختلافات نبود. 

چه شود زنی که همسری پیشش ببینه که بهش ارامشو لذت بده.. این برای همه پیش نمیاد.. 

کو که آدمی تورو بفهمه و

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

امسال گره نزن بختت باز میشه ، من حتی امام زاده ها میرم چیزی به ضریح امام زاده گره نمیزنم چون به نظرم بدتر تو کارها گره میوفته ،تازه چندتا گره هم با صلوات باز میکنم که مشکلات مردی که گره زدن باز بشه 

2740
ببین اون لذت برای همه کسی اتفاق نمیفته.  وگرنه الان انقدر اختلافات نبود.  چه شود زنی که ...

بنظرم اگه زنو مرد انقد رو اعصاب هم ویراژ نیان این ارامش بدست میاد.

مشکل اینجاست ک هر دو طرف میخان اخلاق طرفو طبق روش و طرز فکر خودشون درست کنن.غافل ازینکه هیچ کاریش نمیشه کرد و با این دعواها همش سردی بینشون بیشتر میشه و 

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...

سلام ما رفتیم سبزه های گره خورده رو باز کنیم نشد نمیدونم کیه که گره کور میزنه. کلا بیخیال ازدواج شده بودم😁

حسین اقا هستم🙌                                           سوال درباره برنامه نویسی  داشتید در خدمتم میتونید از طریق ایدی تلگرا م مطرح کنیدfallah8766
انشالله اگه مجردی زن گیرت نیاد

😁😁😁😁😂

حسین اقا هستم🙌                                           سوال درباره برنامه نویسی  داشتید در خدمتم میتونید از طریق ایدی تلگرا م مطرح کنیدfallah8766
انشالله اگه مجردی زن گیرت نیاد

انشالا یه شوهر خوب قسمت شما بشه و یه زندگی پر از عشق رو تجربه کنید 

2706