2733
2739
عنوان

کسی هست موقع قهر شوهرش هیچوقت سمتش نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2963 بازدید | 246 پست
[QUOTE=82649786]خدارشکر زندکیم عالیه باهمسری ک از ابتدا همه حقوق رو مساوی میخواست ک حتی حق طلاق بهم ...

عزیزدلم، کم کم شوهرتو رام کن، نه با مطلق چشم گفتن، چون میبنی ک حتی با کار کردنتم درست نشد، ببین قلق شوهرتو بگیر دستت،هر مردی ی قلق داره، یسریا با چشم گفتن بدترمیشن و حق ب جانب

❤️همسرم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با شرایط خودت فک میکنی همه توخالی  هستن دیگه😅 خدامشکلاتو حل کنه🤗

تو ب من میگی کوته فکری چون چیز از زندگی من نمیدونی در عین حال ک خودت هم چیزی از زندگی من نمیدونی میگی ب بردگی خو گرفتی😊😊 لااقل حرفات رو هماهنگ کن😂 پس تو خالی بودن رو .........

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2728
عزیزم همسر ارامش میخواد از زنش شوهر منم فروشنده هست ولی اخلاقم سگی میشع بنده خدا میگه چه با هزار تا ...

عزیزم این حرفا رو نگو الان میگن خو گرفتی ب بردگی 😂😂😂😂😎😎😎

گفتم غر نمیزنم  تن صدای بالا ممنوع صبر و صبر و صبر سکوت و سکوت و سکوت بعد در جای و زمان منا ...

بخدا من تمام اینکارا رو کردم تا شده این، اما واقعا آدم مغرور و خودخواهیه مثلا بددهنی میکنه سکوت میکنم جواب نمیدم بعد چندروز که آروم شد بهش میگم ناراحت شدم همونموقع میگه خب حالا دیگه نمیگم اما دفعه بعد بدتر میکنه یه جوری که انگار نقطه ضعف پیدا کرده باشه 

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
مرسی عزیزم واقعا حرفات قشنگ بود

خواهش میکنم خواهری

من هرروز برای شوهرم زنگ میزنم ناهار چ درست کنم

منم همسن سما بودم این دوران رو تجربه دارم صبر کن همه چی درست میشه 

بعدش همیشه سختی هست ولی همراهش اسونی هست

بعدش اقایون عشقشون رو تو رابطه نشون میدن 

2740
چطور اخلاقای پسرعمت ازتون مخفی موند اخه؟ عزیزم خیلی سعی لازمه تا اخلاقش خوب شه. اصلا درک نمیکنم ای ...

مکه با دعوا وبحث درست شده ؟؟؟زندگی لج ولحبازی نیست اون داره میره رومخ استارتر بهانه میگیره استارترم ازاون بدتر باشه که زندگی جهنم یمدت باهاش کناربیاد سازگارمیشه ادم دیگه شعور داره ببخشید حیون که نیست خوبیا استارترو نبینه نفهمه

قربونت اما بردگیه ب نظرت؟😊😀

بردگی نیست همزیستی مسالمت امیز اینم بدون زندگی با لج ولحبازی به طلاق ختم میشه دقت کنید امارطلاقمونو چرا اینجور؟چون خانمامون سیاست خانمای قدیمو ندارن هرکدوم برای خودشون اقایی شدن 

قربونت اما بردگیه ب نظرت؟😊😀

اونی ک اب یخ لازمشه شمایی ک مخاطبم نبودی و فوری گرخیدی و ریپلای کردی دیگه عزیز. واقعا نزاحممی ریپلای میکنی. دیگه جوابتو نمیدم اخه گناه داری. هرجقد میخوای ریپلای‌کن🙂

❤️همسرم❤️
بردگی نیست همزیستی مسالمت امیز اینم بدون زندگی با لج ولحبازی به طلاق ختم میشه دقت کنید امارطلاقمونو ...

دقیقا اخه ی دوست خیلی بلند فکر و خیلی محترم میگه خو گرفتین ب بردگی و فلان

ولی انقدر درک نداره ک این ها بردگی نیست ؛ زندگی میدون کارزار نیس

اگه قرار ب جنگ و دعوا باشه من ی تنه حریفم

2706