2737
2734

نمیدونم واژه خانه نشینی چیه باب شده

خداییش ماها که خانه داریم خانه نشینیم؟

خیلیا که هرروز خونه باباشونن با دوسه تا بچه

خیلی ها هم مثل من نهایتا خیلی بمونم تو خونه یه روزه. سعی میکنم برم بیرون به هربهوگه ای شده حتی بازار گردی بدون خرید

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا هیچ وقت من ه هفته دانشگاه ها تعطیله دارم از بیکاری دق میکنم تصمیم گرفتم سال جدید برم سرکار 

ولی خب مادرشدن هم جزیی از زندگیه 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2728

نه چون موقعیت خوب داشتم خودمو کارمندجایی تصورمیکردم الانم خیاطی وعروسک دوزی وبچه داری،یادمه اوایل آشنایی به شوهرم گفته بودم ازاینا نیستم بشینم خونه گلدوزی کنم وغذابپزماااااا😂😂😂

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

اهای، شما، فکر میکردی هر روز بشینی رو صندلی از صبح تا ظهر و یه سری کاغذ پاره رو امضا کنی، نهایت پیشرفتت هم این باشه که از یه صندلی به یه صندلی نرم تر منتقل بشی،؟ 😕 

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂
2738

عنوانت بوی تحقیر داره 

از نظر من خوش به حال اوناییه که توی خونه هستن و یک خانواده نرمال میسازن و انسان پروری میکنن.

خارج از اون نه من راضی نیستم ترجیح میدم خانه دار باشم یا اگر میخواستم کار کنم حداقل به جای اینکه مثل الان از یک سازمان حقوق بگیرم خودم کارفرما و حقوق بده باشم

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

تا پارسال خیلی حس بدی داشتم

امسال خیلی بهترم

لذت میبرم دخترامو میبینم و بهشون رسیدگی میکنم

خودمم فراموش نکردم، بچه هام بزرگ شدن و میتونم کمی به زندگی خودم برسم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

وای همینو بگو😑

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
چقدر بد تصوير سازي كردي از مادري كردن براي كسي كه تمام وجودته.😐😐😐😐😐😐😐😐 قرار نيست مادر ...

دم شمام گرمممممم

بعدم مادری کردن با هویت مستقل خود ادم منافاتی نداره که هیچ تازه انگیزه و روحیه بیشتری هم ایجاد میکنه

2706