2737
2734
بخدا خیلی وقته نیتم خوبه ولی اون همیشه فرق میزاره وغیبت منو میکنه خسته شدم

عزیزممم انشاالاه که خدا مهر به دلش بندازه دست از کار بدش برداره 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
تازه ما تو یه خونه زندگی میکنیم هرروز رقتاراشومیبینم😔

منم كم از اين رفتارا نديدم و نخواهم ديد خدا لعنتشون كنه

يه باربهم گفت از خونم برو بيرون

هرگز نميبخشمش عوضى اشغال

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب جاریم لباس داد تامن اومدم فوری قایمش کرد 😒 اونوقت کارخونه و غذا ودکترو.....رودوش منه

اه عین مادرشوهر من

خیلی ازش ناراحت میشم همیشهههه همینطوره

بخدا ب همه ی نوه هاش عیدی لباس میخره میده جلو رومم میده بعد میگه از حراجی براشون گرفتم 5تومنی😐بر پسر تونداشت سایزشو😐

هیچچچج سالی عیدی نداده ب پسرم

ولی برا جاریم هم خودش هم بر دخترش هم بر پسراش یه تیکه عیدی میده😐

اصلااا اختلافیم نداریما خیلی خوبیم ولی این انتربازیاش رومخمه😠👊

عزیزممم انشاالاه که خدا مهر به دلش بندازه دست از کار بدش برداره 

خدا ازدهنت بشنوه.

چون واقعا بریدم ارامش ندارم هی میخام اهمیت ندم ی اتفاقی میفته نمیشع

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞
2728
منم كم از اين رفتارا نديدم و نخواهم ديد خدا لعنتشون كنه يه باربهم گفت از خونم برو بيرون هرگز نميبخ ...

وای ب منم گف .

الهی امین

بگو برامون

اینکه از وقتی که حامله شدم وزایمان کردم سه سال شده .یدونه بشقاب میوه ای که خودش میخوره رو برنمیداره.دریغ از یه کمک اولا حتی بچمو بغل نمیکرد.بچه اولمم هست .پدر شدهرم بعد دوسال ونیم تازه دخترمو دیده یه بار

اه عین مادرشوهر من خیلی ازش ناراحت میشم همیشهههه همینطوره بخدا ب همه ی نوه هاش عیدی لباس میخره مید ...

دیدی چقدبده.

اونوقت اندازه ای ک من براش خوبم بخدااونیکی نیست.ولی نمیدونم چراایطوره

اینکه از وقتی که حامله شدم وزایمان کردم سه سال شده .یدونه بشقاب میوه ای که خودش میخوره رو برنمیداره. ...

ای بابا چه بد.

فک میکردم تک عروس خوبه😐

2740
حتما از اون جاریت میترسه و حساب میبره

نه چون خونش جداس عزیزه 

اونوقت جاریم هی بش محل نمیزاره ولی شانس منه.شوهرم میگه حق داره دوری و دوستی

وای ب منم گف . الهی امین

خدا ازشون نگذره اينجور ادما بايد تو جهنم بسوزن

اينقدر بهم توهين كرده بخوام بگم يه كتابه

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
شانس من بدبخت خیلی بهم حسودی میکنند.اینقدربخاطر رفتاراش باشوهرم دعوا کردما

منم  سر شوهرم خالی میکنم اونم سکوت میکنه 

دیدی چقدبده. اونوقت اندازه ای ک من براش خوبم بخدااونیکی نیست.ولی نمیدونم چراایطوره

عزیزم دست دل هستش چه کنه دیگه  

گاهی یکی رو میخوان نمیدونم چه کنن ،من هنوز جاری ندارم ولی عروس خواهرش رو خیلی میخواد یه مقایسه هایی میکنه و یه دلسوزی هایی مال اون میکنه که همه اطرافیانم میگن وای جاری بگیری چه میکنه 

باید شانس داشته باشی بخواننت وگرنه به کار و اخلاق  نیست ،دله .دل  

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2706