2733
2734
عنوان

بیاین بگین براعروسی فامیلای شوهرچی میپوشین

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 99 پست
میگی چیکارکنم کارم خیلی بدبوده

بله

منكه اول خودم مهمم

همين شوهرت فردا خانمهاي شيك پوشي كه بخودشون ميرسن رو مياره جلو چشمت

بفرض دويست سيصد تومن صرفه جويي كردي باهاش چيكار ميكني؟؟

اگه شوهرت نداره نريد

ولي اگه رفتيد حسابي بخودت برس

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا فقط همون رو میپوشی یعنی ؟ خب آره باید جوراب پوشید من کت و دامن تا اول زانو اما بدون جوراب  ...

نه همون فقط ک

شومیز و دامن کوتاه تنگ

شومیز با شلوار 

یا همون لباس کوتاها با جوراب شلواری 

ن جانم چ بدی ای داره،اتفاقا خیلی هم خانومانه هست و شیک و زیبا 😍😍😍

2728

مگه مراسم ختمه با مانتو شلوار😅

دیگه نهایت میشه آدم یه پیرهن عروسکی صدو پنجاه ، دویست تومنی بخره برای عروسی های دور اونو بپوشه 

چون دور هستن هم اینکه تکراریه اشکال نداره دیگه میشه چندبار پوشید و هزینه زیادی نداره

لذت مهمونی و عروسی به تیپ زدن و لباس خوشگل پوشیدنه

با احترام به سلیقه ی شما من تو هر عروسی دیدم کسی با مانتو شلوار بوده یا پیرزنی بوده که فامیل دور بوده یا دعوا داشته با صاحب مجلس میخواسته مثلا احترام نذاره بهشون و ...

به نظر من برای دل خودت لباس خوب بپوش و لذت ببر

مانتو شلوار و چیزای دم دستی برای مراسم کسی که شما رو به شادیشون دعوت کردن کار جالبی نیست😊

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
من شيكترين و گرون لباس مزوني كه هميشه ازش خريد ميكنمو ميخرم و گرون ترين ميكاپ ارايشكرمم انتخاب ميكنم ...

خوشبحالت شوهرمن حاضره بقران که بامانتوی کهنه هم برم نمیدونم چرا اینجوریه

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2738
خوشبحالت شوهرمن حاضره بقران که بامانتوی کهنه هم برم نمیدونم چرا اینجوریه

ناراحت نشو ولي اينطوريه چون عادتش دادي

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من هم بیشتر اوقات شلوار و تونیک اپرت شیک می پوشم . تو تالار مانتوم را درمیارم و می گذارم رو دسته صندلی...

از این اداهای زنانه بدم میاد...لباس و آرایش غلیظ  ....

احساس می کنم خیلی آدم باید کمبود داشته باشه که خودش را پشت لباس و آرایش غلیظ پنهان کنه...

سادگی  و خودم بودن را کلا بیشتر دوست دارم...

کلا اسپرت پوشم. 

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚
مگه مراسم ختمه با مانتو شلوار😅 دیگه نهایت میشه آدم یه پیرهن عروسکی صدو پنجاه ، دویست تومنی بخره بر ...

خوب عزیزم من خیلی با اونا صمیمی نیستم بعدتا الانم همیشه بامانتوشلوار رفتم زشت نیست که الان برم لبام مجلسی بپوشم

تیکر تولد یکسالگی دخترم

مگه آدم عروسى هم با مانتو ميره؟!!!😦😦😦

والا تا حالا نه شنيده بودم، نه ديده بودم. همه پيرهن مجلسى يا كت دامن ميپوشن.

منم عروسيا پيرهن ميپوشم. چون تازه عروسم، عروسى فاميل شوهر، آرايشگاهم رفتم.

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
بچه ها شماها همه مجلستون جداس؟ ماکه همیشه مختطه تاحالاعروسی جدانرفتم کوردهستیم

مال مال اولاش جداس....ولی آخراش ک رقص محلی میزارن،لباس محلی میپوشن زن و مردمیرقصن البته زن و مردها یی ک کنار همن با هم نسبت دارن....معمولا لباس محلیمون پوشیده اس

2706