2733
2734
عنوان

نوزادم گرماییه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 38 پست
من دوست دارم زود بزرگ شه بشناستم بخنده برام

واااای دقیقا منم دلم میخاد منو بشناسه .فقط تو بغل خودم اروم شه.برام بخنده.

دختر منم ۲۰روزشه دستاش یخ میکنه هر چی پتو میدم رو دستاش فایده نداره دستاشو میاره بیرون.

راستی بادی بکن تنش پهلو هاش یخ نمیکنه .حتما هم جوراب پاش باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای دقیقا منم دلم میخاد منو بشناسه .فقط تو بغل خودم اروم شه.برام بخنده. دختر منم ۲۰روزشه دستاش ی ...

خسته شدم بخدا از ۱۰بیداره هرچی ور میرم باهاش نمیخوابه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
منم نی نی میخوامممم خداااا😭 خدا به حق علی (ع)حفظ کنه کوجولوت رو برای شما  وهمه ی نی ...

الهی ک بزودی ب حق طفل شش ماهه امام حسین دامنت سبز شه عزیزم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728
دختر من اینقدر پا‌ میزنه که پتو که میره کنار هیچ شلوارشم از پاش در میاد پرت میشه یه طرف اونوقت یه لب ...

وای مردم از خنده چه بامزست😂😂😂😂

خسته شدم بخدا از ۱۰بیداره هرچی ور میرم باهاش نمیخوابه

اره میدونم .دختر منم بعضی وقتا بهونه میگیره میخاد تو بغل باشه میخابونمش گریه میکنه .

الان که واسه خسته شدن زوده عزیزم .

همه میگن بیخابی های شبش مونده.منم خیلی بیخابی دارم اخه چون نوزادن باید مواظب باشیم قندشون هم نیفته.منکه کلی شیر میدم بعدشم اروغشو میگیرم تا میام بزارمش زمین باید عوضش کنم.اوضاعی داریم.

ولی اگه شکمشو سیر کنی راحت میخابه.شما شیر خودتو میدی؟

اره میدونم .دختر منم بعضی وقتا بهونه میگیره میخاد تو بغل باشه میخابونمش گریه میکنه . الان که واسه خ ...

اره عزیزم شیر خودمو میدم

2740
وای مردم از خنده چه بامزست😂😂😂😂

کلا خیلی شیطونه مامانم همیشه وقتی اذیتش میکردم میگفت یکی عین خودت گیرت بیاد بخدا شبو روزم قاطیه از دست شیطونیاش

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...