2737
2734
عنوان

کیا رسم عیدی بردن برا دخترو دارن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 64 پست
میدونم نفسم منم خودم تازه عروسم دلم نیومد فشار بیارم بهشون . واسه همین پرسیدم شما تو این شرایط میخوا ...

ماهی دودی ماهی سفید .برنج .از حبوبات ها هر کدوم ۱بسته .روغن ‌.لباس .اجیل میوه شیرینی هفت سین کامل .ویه تیکه طلا .

همیشه واس عروسامون اینارو میبریم .حالا مونده ب بودجه ی اونروز .

ولی تاجایی ک خودم مطمعنم طلا رو خودم حذف کردم .واقعا ظلمه اونموقع .الان بخدا هی جلوگیری میکنم ک بچه دارنشم ک بدتر همه چی میخوره بهم چون قسط وسایلامو حالا حالاها باید بدن از اینورم سیسمونی بیاد واویلااات میشه .مخصوصا ما ترکم هستیم باید چ سیسمونی چ جهاز کامل وتکمیلللل داده بشه .وگرنه از همون خودمونیا حرف در میارن .الان ۲۰ دی عروسیم بود ۱ ماه قبلم خونه رو چیدیم از اونموقع تاالان داریم اون چی ک مادرم داخل یخچالی خریده بودو مصرف میکنیم هنوزم مرغ و گوشت دارم .ولی از گلوش زد داد بمن .اینجور بگم دیگ تا اون انواع سبزی ها و کنسرو وترشی هامم خرید خیلی دلم میسوزه 

۲۰دی۱۳۹۷عروسیمون بود،برای خوشبختیه منوهمسرم لطفایدونه صلوات بفرستید🌷مچکرم
جونم چقدر مهربونن خدا برات نگهشون داره چقدر هزینه جهازت شد عزیزم؟

۹۳تومن گلم ولی بازم خرده ریز خرید ک حساب نکردش دیگ راحت ۱۰۰تومن شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده شوهرتو بذار سرت حلوا حلواشون کن  ناخوناشون تو چشم خانواده شوهر من

خیلی دوسمدارن .واس عقدم ۳ تا خوهرشوهرم دارم هر کدوم نفری ۲ تا النگو خریدن مادرشوهر پدرشوهرم نفری یه تک پوش برادرشوهرمم یدونه گوشواره ۱۰ ریشه ای مدل ایتالیایی .داداشم ۵سالشه یه پلاک اول اسم همسرم.ابجیم ۱۷ سالشه یه پلاک وان یکاد مادرم پلاک زنجیر بمن .پدرم دستبد و ساعت ب شوهرم .بقبه ام ۱۰۰ پول بعضیام ۲۰۰.

الانم فقط میگن بچتون دختر باشه هیکلشو طلا میکنیم .خیلی دختر دوسدارن نوه هاشون پسره و نوه پسری ام ندارن اصن .هر لباس دخترونه میبینن میگن بچت دختر بشه دیگ تو لازم نیس بفکر لباس باشی😁

ای خدای من دعا کن منم سر دردم خوب بشه دکتر گفت می نه، اقدامم کردیم این ماه باردار بشم خواهش میکنم از ...

ایشالا ب حق ابروی خانم فاطمه زهرا قسمش میدم به مطهر بودنش دانتو سبز کنه و ابروتو بخره جلو دوست ودشمنت .دهنا بسته شه .

از ته دلم صدا میزنم .

یا خاااااااااااااااااااااااانم فتطمه زهرااااااااااااااااااااا خودت دامنه همه ی منتظرارو سبززززز کن .

بخدا دهنم فاله خیلیا بهم اعتقاد دارن .ب سال نکشیده مادر میشی .و حتمممما خبرم کننننن ک بارداریت مثبته .🤗🤗

2731
وقتی دختر عقده که فرق داره خانواده داماد عیدی میارن ولی بعد از عروسی خانواده خوده عروس هر سال براش ع ...

هرسال نه سال اول هیچجا همچین رسمی من ندیدم پس چرا دخترو شوهر دادن؟