2737
2739

۱۷ کیلو تو دوران بارداری اضافه کرده بودم که ۷کیلوش رفته ۱۰ کیلو مونده میخوام کمش کنم ولی ثابت مونده،شیرمم میدم بچه البته کمه شیرخشکم میدم چیکار کنم شیرم کمتر ازاین نشه ولی لاغر بشم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودبخود به وزن اولت میرسی ولی طول میکشه به ژنم بستگی داره ولی باشگاهم اثر داره من دوساله ۲۰کیلو کم کردم

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2731
حالا جا داری من الان بعد پنج ماه برگشتم وزن قبلم ولی واسه اینه که هر جور هست فقط شیر خودمو میدم فقط

آخه بچه ی من پرخوره شیرم بد نیس لباسم خیسه اکثرا ولی اینقدر مک میزنه وسیرنمیشه کم میارم مشکل رفلاکس اینا هم نداره بگم اشتهای کاذبه ماشالله قد و وزنش عالیه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

عزیزم اصلا نگران نباش بهت قول میدم برمیگردی به قبل

من۲۲کیلو زیاد کردم تو بارداری الان بچه ۱۵ماهشه وزن قبلم هستم

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙
2738
من ۶ماهه زایمان کردم۷۸کیلو شده بودم الان شدم۵۶کیلو فقط شیرخودمو میدم ولی تغذیه تو کم نکن فقط حجمشو ک ...

میوه چی میخوری؟

عزیزم اصلا نگران نباش بهت قول میدم برمیگردی به قبل من۲۲کیلو زیاد کردم تو بارداری الان بچه ۱۵ماهشه و ...

خدا کنه.البته من قبلا هم پر بودم قدمم بلنده الانم فقط میان تنه م بزرگه بالا تنه و پاهام لاغرن

وای من برعکسم  همینطور دارم لاغرمیشم  ازقبل بارداری هم کمترشدم 😶

خوشبحالت چطوری

2706