2737
2734
عنوان

شماره دوران مجردی😧همه در پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 108 پست
ولک چه خبره😂😂😂😂😂 .والا من ازمجردیم تا حالا همین خطمو دارم.وقتی ازدواج کردمم دوست پسرم که اخلاقش ...

😂😂😂عه کلی فکر کردم به این نتیجه رسیدم😂

من خودم همش سیمکارتمو به همراه گوشیام نابود میکنم البته ن از قصد بلکه خیلی اتفاقی😅😂 بخاطر همین چنتا سیم زاپاس و گوشی اضافه😂 تا دوباره بابام سیم قبلیمو بگیره دارم

چون اصلا دوست ندارم شمارم عوض بشه از ۱۶ سالگیم دارمش

ولی خب استارتر خیلی می ترسه بخاطر همین اینجوری گفتم 

مارو دور ننداز  
خب همینا مردم رو دین زده و بی حجاب تر میکنن کی از حمله وفحش خوشش میاد آخه.بیشتر احساسش بدتر میشه

بله عزیزم.اینستاگرام پراز همین چیزاس.که حمله میکنن به کسایی که اعتقاداتشون فرق داره.باباهرکسی حق داره اونجوری که دلش میخواد زندگی کنه اخه.نمیفهمن دیگه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂😂عه کلی فکر کردم به این نتیجه رسیدم😂 من خودم همش سیمکارتمو به همراه گوشیام نابود میکنم البته ...

😂😂😂😂منم 12تاخط گرفتم برای دوازدهمی گفتم نمیتونی ایرانسل بگیری دیگه.مجبورشدم رایتل بگیرم خخخخ.اما مال مجردی بود نمیدونم چرا اینقدرعلاقه داشتم به تنوع وتعویص خط.البته اون موقع ازطرف خانوادمم کنترل میشدم شدیدا.واگرکسی اشتباهی هم زنگ میزد بدمیشد برام.😀😀 .آخراش که بزرگترشدم تازه فهمیدم گناهکارنیستم واشتباه بهم القاشده.ییک خواستگاراومد برام رفت خانوادم گوشیموگرفتن تایک ماه ندادن 😑 دانشجوهم بودم.الان آتئیستم.اما خوب نباید منو اینقدرتومحدودیت وفشارمیزاشتن.خیلی خیلی اشتباهه بخاطرگناه نکرده.

امان از جانماز آبکشا که به همه چی کار دارن. سرتون بکار خودتون باشه.

😂😂😂😂😂

من مادرشوهرم خیلی جانمازاب میکشید.یکباربهش گفتم روچه حساب میگی گفت روحساب قران.گفتم اگر رواین حسابه به چیزای دیگشم عمل کن لطفا وفقط خودت عمل کن به اعتقادات دیگران کاری نداشته باش.خیلی مودبانه گفتم.اما ازاون روزبه بعد دیگه گیرنداد وحرفی نزد.البته کلا متنفرشد ازم بخاطراین تفاوت عقاید ومذهب😑 .من دوسش دارم .خوب حق داره هرجورمیخواد فکرکنه.اماحق نداشت منومجبورکنه مثل خودش فکرکنم.

2740
عزیزم سعی کن درچیزی که اگاهی نداری نظرنده یه فردی که از علوم پزشکی چیزی نمی دونه نمیادراحت درکورد بی ...

عزیزم شما الان خودت داری راجب چیزی که راجب من اگاهی نداری تهمت میزنی ونظرمیدی.اون معلمی که متجاوزبود وبعدازسعید طوسی گرفتنش روتبرئه کردن ودقیقا پیامش این بود که این عمل لواط محسوب میشه وهر دوگناه کارن.یعنی راحت یک متجاوز رو تبرئه کردن.بروتحقیق کن.به کسی هم حمله نکن وتهمت عدم اگاهی نزن.

امان از جانماز آبکشا که به همه چی کار دارن. سرتون بکار خودتون باشه. 

دیگه عزیزم اونام باید یه جایی تخلیه بشن دیگه 

والا من نزدیک ترین آدمای زندگیم مذهبی ان ولی اینجوری توپ و تشر به بقیه نمیرن هرکی راه خودشو میره 

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...

من نمی دونم چرا همه چیزرا قاطی می کنی شما گفتی معلمی که تجاوزکرده بودهم اون وهم به اونایی که تجاوزشده بودرهبرگفته بایدهر2مجازات بشن من گفتم مدرک شما چیه؟

حالا میایی صحبت سعیدطوسی را مطرح می کنی.

لااقل یکی را جواب بده وبعدسربعدی.

من نمی دونم چرا همه چیزرا قاطی می کنی شما گفتی معلمی که تجاوزکرده بودهم اون وهم به اونایی که تجاوزشد ...

طوسی رو ولش کن که اونم تبرئه شد.ولی اون آقامعلم تبرئه شد وادم عادی ای نبود.میتونی راجبش تحقیق کنی.توهمین اسلام مجازات تجاوز اعدامه ولی اون متجاوزآشغال راحت تبرئه شدوآزادوراحت داره به زندگیش ادامه میده وخانواده ها هم داغونن که به سزای اعمالش نرسیده.این فتوای رهبر بود.همون رهبری که گفتن امامه و باید شفاعت کنه بریم بهشت وبه دروع گفتن نایب امام زمانه درحالی که یه ادم عادیه.خدانگهدار

😂😂😂😂منم 12تاخط گرفتم برای دوازدهمی گفتم نمیتونی ایرانسل بگیری دیگه.مجبورشدم رایتل بگیرم خخخخ.اما ...

من کاملا برعکس توام 😀 خدا رو با اکثر مشتقات قبول دارم و سعی میکنم عمل کنم

ولی دوستای زیادی با عقاید مختلف دارم  و وقتی خودمو جای اونا گذاشتم دیدم منم میتونستم همچین شخصیتی ک هستنو بگیرم ولی چون خانوادم اینطوری نبودن منم مثل اونا نشدم و بنظرم طرفم تا وقتی نخواد خودشو بمن تحمیل کنه و سعی نکنه عقاید منو زیر سوال ببره منم مشکلی باهاش ندارم

در عوض یه خاله ی مامانی دارم فقط میتونه از دید یه شیعه ۱۲ امامی مسلمان دنیا رو ببینه😅 البته خب بد نیست تا وقتی ک نخواد کار کسیو ک مثل اون فک نمیکنه رو قضاوت کنه😂

مارو دور ننداز  
طوسی رو ولش کن که اونم تبرئه شد.ولی اون آقامعلم تبرئه شد وادم عادی ای نبود.میتونی راجبش تحقیق کنی.تو ...

نمی فهم داری برای خودت می بری ومی دوزی اصلا متوجه نمیشم چی میگی واین اطلاعات مغرضانه را ازکجا اورده ای حتما از تو کانال ها وشبکه های اجتماعی؟

2706