2733
2734
آره اما خب اول باید چیزی که همیشه آرزوشو داشتی سر راهت قرار بگیره که تلاش واسه بدست آوردنشو بکنی

نه عزیزم با این تفکر نمیشه 

شما وقتی ماهی میخوای باید بری نزدیک دریا با وسایل ماهی گیری، نه اینکه بگی اول دربا بیاد نزدیک خونمون بعد من میرم تور میخرم 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
بیوکینزی یعنی یه ویدیو که عکس چشم داره ویه اهنگ خاص داره نه هراهنگی و هرروز ببینی و رنگ چشات و عوض ک ...

حتما میرم سراغش اما واسه من این قدرت وقتی دقیقا در حدیکه تو خوابتم نمیدیدی جواب میگیری ازش ایجاد ترس میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چیش ترس داره

میدونی وقتی یه چیزایی که یه زمانی رویاپردازیشون میکردم اما امکان نداشت حتی به خوابم ببینمشون دارن تو سرنوشتم قرار میگیرن واسم ایجاد ترس میکنن اصلا اهل پز دادن نیستم اما بیشتر این اتفاقا به لحاظ عشقی و مالی هست بابت قسمت عشقیش خیلی خوشحالم اما از زیادی پولدار بودنش میترسم شایدم من فکر میکنم زیادی پولداره

نه عزیزم با این تفکر نمیشه  شما وقتی ماهی میخوای باید بری نزدیک دریا با وسایل ماهی گیری، نه ای ...

واسه من به این روش نبوده من فقط رویا پردازی کردم حتی زمان نوجوونی با لحاظ کردن خودم به عنوان نقش اول یه رمان کوتاه نوشتم که سالها بعد به روش دیگه ای دقیقا همون موقعیت رمان تو سرنوشتم قرار گرفت

2731
واسه من به این روش نبوده من فقط رویا پردازی کردم حتی زمان نوجوونی با لحاظ کردن خودم به عنوان نقش اول ...

احتمالا موقعیتت به تلاش نیاز نداشته 

مثلا قبولی توی کنکور مثلا رشته خاصی نبوده

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم