2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه زیاد عطسه می کنم 

بارداریمم عطسه می کردم 

الان دخمل دو ماهه دارم 

یعنی عطسه مساویست با دخملی عایا   

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
2731
آره خیییییییلی

خدا نکشدت ایشالا که پسره ولی آخه عطسه دیگه ربطی نداره گلم 

بچه ی چندمته

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740

عطسه ربطی ب جنسیت نداره عزیزم.من خودم عطسه هام نسبت ب قبل بیشتر شده بود نی نی ام پسره.برا تعیین جنسیت من توی یه مقاله خارجی خوندم انجامم دادم درست دراومد.توی شیشه تمیز یه بند انگشت نمک بریز بعد خیلی معذرت میخام جیش کن توش همون روی نمک بعد بذار یه جای ساکن بمونه چن دیقه بعد نگاه کن اگه یه سری هاله ابر مانند روی سر ادرارت بود پسره ولی اگ یه رشته هایی از پایین لیوان بیاد بالا دختره برای من ک جواب داد توام امتحان کن

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋
نه دومیه،،یعنی تا اونموقعه اصلا یه ذره هم شکم معلوم نمیشه؟؟

من ک بارداری اولمه از هفته ۲۰ معلوم شد اونم خیلی کم فقط کسی ک دقت میکرد متوجه میشد ولی خب شما بارداری دومته زودتر مشخص میشه بعد خب ادما باهم فرق دارن دیگ من الان ۸ ماهم شکمم کوچیکه ولی باس ن م 😂😂😂😂😂یه چیز عجیب شده چون بچم تو لگنه

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋