2737
2739
عنوان

چقدر از کسی که دوست دارم بشم دورم

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 21 پست
دانشگاه رفتی یا نه ؟

پشت کنکور ارشد

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالیه  دختر  مجرد  ۲۴    ساله  کارشناسی  هم  داره

هعی......  نرود میخ آهنی در سنگ

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
کار کردم نمیشه هرراهی بگی من رفتم

ببین بشین با خودت فک کن چی میخوای موانعت چیه و.... و حتما راه هایی هس که تا حالا حتی بهشون فک نکردی

یه عکس یادگاری زیر دوربین مرگ با عزرائیل دارن همه 
2731

خب  مجسم کن عزیزم. 

یک  دختر  بیست و هفت  ساله  گل  رو  مجسم کن. 

سه سال قبل  خیلی  دلش  میخواست  درس  بخونه  ارشد  قبول  شه  اما  نمیخوند. 

دلش میخواست  ارشد  قبول  شه  اما  خیلی  تلاش  نمیکرد همش  دنبال یه  دعا بود  که آخرشم گیرش  نیومد.  حالا دختر  ۲۷  ساله داستان ما  هنوز  ارشد  قبول  نشده.

اما  دختر  اون   خونه  پشتی  که  اونهم اون موقع  ۲۴    سالش  بود   همونروزا   عزم کرد  ارشد  بخونه . نشست  خوند و  خوند تا قبول  شد  حالا هم داره  پایان نامه ش  رو  مینویسه  و   چون  همون  سال اول  ارشد  ، یه  کار  پاره وقت  پیدا کرده  بود ، درسش رو داره  سه  ساله  تمام میکنه.   هم  از  درسش  راضیه  هم   پول  در اورده  و  هم اینکه  بعد از  دفاع  تز  ارشدش  قراره  بره  سر یه کار  بهتر . 

از  همون  سال اول  ارشدش  هم  دنبال ایده های  پر درامد بود که خدا روشکر با چندتا همکلاسها و استادشون یه  کار گروهی مشت  راه انداختن که به قول استادشون تا یکی دوسال دیگه به بهره وری کامل  میرسه. 

خب عزیزم این  خلاصه  داستان بود . شما دوست داری کدوم دختر  باشی؟   خونه  این ور خیابون یا اون خونه  پشتی؟

انتخاب  با شماست عزیزم.

خدایا به هرکی اینو میخونه سلامتی و آرامش خاطر و قوت قلب عطا کن آمین - خدای مهربون، منم اینو میخونما
خب  دختر  گل  من  هر چی میگم  شما  خوب  مجسم کن برا خودت. بعدش & ...

حالم بهتره اما عزیزم برای ۲۴ سالگی هم جون کندم به هیچ کوام از تجسمام اونجور که انتظار داشتم نرسیدم

من هم با چیزی  که  انتظار داشتم  خیلی  فاصله دارم. آدمی به امید  زنده س. شما اول راهی  ایشالا با تجربه دیروزت و عقل و درک امروزت به چیزایی که میخوای  میرسی. خیلیها موفق شدن  چرا من و شما نشیم؟ 

خدایا به هرکی اینو میخونه سلامتی و آرامش خاطر و قوت قلب عطا کن آمین - خدای مهربون، منم اینو میخونما