2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم کمک کنین لطفا!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1584 بازدید | 61 پست
خانوما بیاین کمک لطفا

خودت باید به خودت کمک کنی.  اگر نمیتونی تصمیم بگیری با مشاور صحبت کن چون اینجا هرکی ی چی میگه و ما تو زندگیت و جای تو نیستیم ک بتونیم بگیم چکار کن. چیزی ک مشهوده جای بخشش نداره خیانت نابخشودنیه چ برسه همراه خشونت ولی خب شما ممکنه شرایط خاصی داشته باشی با مشاور حرف بزن

Wanna be a strong girl 👧 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه داری؟؟

بله ی دختر سه ساله

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2731
عضويتت مبارك😒

ممنونم عزیزم

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
مردشور این گوشیا را ببرند ک واقعا این مردا جنبه ندارن...منم متاسفانه شوهرم با گوشیش دنبال عکس و فیلم ...

گوشی ها هم نباشن آدم بیمار و مریض جای دیگه و به طریقی دیگه خودشو ارضا میکنه چه روحی چه جنسی

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

چقدرم زود با مشکلت کنار اومدی😐دوسش داری😳چی بگم بهت😮 ازش فاصله بگیر. شاید به خودش اومد ..انگار فقط میخای باهاش همخونه باشی!؟هیچی نگوو تا اونم به کارش برسه وکتکت نزنه😐😑

عزیزم اگه فکر میکنی مشکل از خودته که شوهرت به این راه کشیده شده اول خودتو درست کن اگر نه که من فکر نمیکنم یه همچین مردی ارزش زندگی کردن باهاش رو داشته باشه...دیگه خود دانی😥

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2738
مردشور این گوشیا را ببرند ک واقعا این مردا جنبه ندارن...منم متاسفانه شوهرم با گوشیش دنبال عکس و فیلم ...

بنظرت با دعوا بدتر نمیشه

نمیخوای جدا شی پس گیر نده که حداقل کتک نخوری.

واقعا یعنی ببینم وچیزی نگم

خوب چراهمچین کاری میکنه؟؟؟دوست نداره یعنی؟؟

والا قبلا با کلی مخالفت بابام باهام ازدواج کرد هرکاری برام میکرد ولی از همون اول همش تو گوشی چت میکنه

یعنی پیش تو حرف میزنه چت میکنه بعد ک میگی میزنه تورو؟؟😳😳🤔 زنده‌اس آیا؟🧐

ن پیش من که حرف نمیزنه ولی وقتی سرکار هسهمش انلاین هس وقتی بهش زنگ میزنم اشغال هس گوشیشم تازگیا رمز گذاشته قایم میکنه پریروز صبحم گوشیش زیر بالش بود نگاه کردم دیدمدو تا پیام جدید از ی نفر داره بهش گفتم گف ی مرده دارم براش کار جور میکنم هرکار کردم نشون نداد ی سیلی زد گوشیشم برداشت رفت شب ک برگشت گفت معذرت میخوام بجان دخترمون دوستت دارم واین حرفا بعدش گفتم پیامارو نشونم بده گفت شماره پرونده ی بیمار بود پاک کردم قسم خورد