2733
2734
مرسی که جواب دادید.میشه هزینه روهم بگید

عزیزم ارایشگر از من ششصد تومن میگیره ولی این دفعه رفتم موادشو پیدا کردم موادش صدوپنجاه دویست میگیره خودم بزارم یا یه دستمزد بدم ارایشگر بزاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مگه گذاشتنش انقدر سادس؟؟

نه شما خودت نمیتونی ولی باید موهاتو کامل بشوری خشک کنی مثل رنگ تیکه تیکه میزارن یک ساعت که گذشت شونه میکنن تیکه تیکه با اتوی دمای بالا ده بیست بار اتو میکشن ۲۴ساعت میمونه روموهات بعد میشوریش

میخوام بدونم کم کم این اتفاق میوفته یعنی نرم یهو بعد یماه خراب بشه ؟

بستگی به موهات داره اگه دکلره نکرده باشی موهایی که از ریشه درمیان خراب میشن ولی اگه دکلره داری اول قسمت دکلره بعدشم بستگی داره کراتین دوامش کم تر از بوتاکس بعدم اگه موهات سوختگی ورنگ نداره کراتین خوبه که فقط صاف میکنه ولی بوتاکس احیای مو وصافیه

بستگی به موهات داره اگه دکلره نکرده باشی موهایی که از ریشه درمیان خراب میشن ولی اگه دکلره داری اول ق ...

من میخوام بوتاکس کنم بعد میخوام بالیاژم کنم بعد میخوام تا ۶ ماه خوب بمونه یا اینکه سر سه چهار ماه همون شکلی میشه ؟بخدا شرمتده انقدر سوال میکنم 

من میخوام بوتاکس کنم بعد میخوام بالیاژم کنم بعد میخوام تا ۶ ماه خوب بمونه یا اینکه سر سه چهار ماه هم ...

عزیزم ببخشید رفتم استخر الان برگشتم اول بالیاژ کن بعد بوتاکس شش ماه خوب میمونه ولی بازم بستگی به نگه داریت داره هی رنگ بزاری خراب میشه بعدشم همیشه با شامپو بچه بشورش خیلی قشنگ میشه حتما امتحان کن پیشاپیش مبارکت باشه

2706