2737
2734
عنوان

مایع جنین؛خانما تورو خدا پربازدیدش کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 22812 بازدید | 262 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما یه فامیل داشتیم نمی دونم چند بود 

خیلی بهموم نزدیک نبود

ولی صحبت این بود که زایمان زودرس میکنه و بچه نمی مونه و این حرفا

الحمدااله ۲-۳ ماه پیش سر وقت بچه اش صحیح و سالم به دنیا اومد

ولی خودش اذیت شده بود و استرس و چند بار هم بستری شد فکنم یه چیزایی بهش تزریق میکردن

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

من هفته اخر اب دوربچم کم شده بودتکوناشم کم شده بوددکتر ختم بارداری داد

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2740

عزیزم اصلا نترس من هر دوتا بچم هم همین مشکلو داشتم

فقط هندونه بخور اگه میتونی پیدا کنی یا کاهویا

لیموشیرین  

یکی از اینا رو پیدا کن مرتب بخور مشکلت حل میشه آب هم که دیگه باید مدام دستت باشه بخوری

برات ۱۴ تا صلوات فرستادم. ان شاالله که چیزی نیست 🌹

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
منم حس میکنم کیسه اب نشتی داره اخه هرموقع عطسه یا سرفه یا یه کار یهویی میکنم یه مایعی ازم خارج میشه ...

سلام طبيعيه بعد از عطسه نشتي داري 

بيمارستان هم نرو كه خدايي نكرده بلا سرت بيارن 

اول از همه يه سونو انجام بده ميزان مايعت رو ميگن

2706