2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم عزیزم.ما بیمه تکمیلی پارسیان هستیم.بنظرت میده هزینه هارو؟

ما رفتیم بیمه اونجا که خسارت میگیریم پرسیدیم برای معرفی نامه گفت دیگه ما نمیدیم انلاین خود اون مرکز میگیره .ولی توی سایتش زده با کجاها طرف قرارداده زنگ زدیم از اونجاها پرسیدیم گفتن بیاین اینجا انجام بدیم.

براب من چند روز پیش دکتر گفت برو که میشدم ۱۱ هفته و ۱ روز ولی صبر کردم ۱۲ هفتم بشه بعد برم

2731

[QUOTE=82568265]مگه میشه!!!!تو سونو اول طول سرویکس باید مشخص شه....طول سرویکس همون طول دهانه رحمه ک فک کنم کمتر از ۲ ...[/

خوش اومدی عشق مامان😍👪.خداااایاااشکرررت❤.الهی دامن همه منتظراسبزشه🙏😍
مگه میشه!!!!تو سونو اول طول سرویکس باید مشخص شه....طول سرویکس همون طول دهانه رحمه ک فک کنم کمتر از ۲ ...

مگه میشه!!!!تو سونو اول طول سرویکس باید مشخص شه....طول سرویکس همون طول دهانه رحمه ک فک کنم کمتر از ۲ ...

من سونو و آز باهم 450 تومن 

تازه هیچ اطلاعات دیگه ای بهم ندادن فقط nt و nb 

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

عکسای جواب سونومو فرستادم ببین چیزی نوشته 😟

[QUOTE=82568265]مگه میشه!!!!تو سونو اول طول سرویکس باید مشخص شه....طول سرویکس همون طول دهانه رحمه ک ...

نمیدونم عزیزم....دکتر من ب همراه Nt،طول سرویکسم نوشته بود....تو ۱۱ هفتگیمم بود....از دکترت بپرس یا تو نت سرچ کن

نمیدونم عزیزم....دکتر من ب همراه Nt،طول سرویکسم نوشته بود....تو ۱۱ هفتگیمم بود....از دکترت بپرس یا ت ...

باشه ممنون😘

2706