2737
2734
عنوان

نمیدونم بخندم یا گریه کنم😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 7799 بازدید | 105 پست

بفرست و بعدش خاموش کن کلا خطتت رو

تباید شمارت رو پیدا کنع

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا شماره ی اون زنه رو نداره که.میگه باید پیدا کنه.

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2731
پسته جون سلام عزیزم  میگم همسرت خواستار جدایی بود ؟ هیچوقت نفرستاد دنبالت که بیا طلاق نگیریم ...

عزیزم شوهرش یکی دیگه دلشو برده بوده  ،دیگه به این فکر نمیکرده 

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببخشید اینو میگم ولی حس میکنم شوهرت میخواد سوءاستفاده کنه اون که زنشه میگه تو رو هم با این حرفا گول بزنه به عنوان دوست داشته باشه آخه الان خیلی زیاد شده بعد طلاق با هم دوست میشن

2738
شاید سرکارت گزاشته واگنشت ببینه بعد بهت بخنده

فکر تکنم نمیدونم بازم...

ازش هیچی بعید نیست

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
دوس دارم بهش بگم جوابشو که اصلا ندادم هر چی گفت ویس بفرست صداتو بشنوم ولی دوس دارم واسه زنش بفرستم

ببین من میگن ارامش خودت مهمه 

کاری را بکن که ارامشت بهم نخوره 

ولی یادت باشه فقط اون زن خطا کار نبوده اون خانم به کسی تعهد نداشته ولی همسر سابق شما به شما تعهد داشته و این ادم خطا کارتر هست

پس اگه احیانا خواستی کاری بکنی اول این اقا را بسوزون بعد اون خانم را 

بعد هم یا خطتتو عوض کن یا کلا بلاکشون کن و برای همیشه از زندگیت پاکشون کن 

این مردک کاملا مشخصه نمیتونه با یکی بمونه معلوم نیست با خودش چند چنده

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
نه کار به زندگیش نداشته باشین اونا باهم تاوان اشتباهاتشونو میدن خدا خودش تنبیه میکنه شما خودتونو دچا ...

واقعا زیبا گفتی 

من هم در شرف جدایی هستم همسرم خیلی در حقم بد کرده اما اصلا سعی نمیکنم رفتار بدی انجام بدم حتی نفرینش هم نمیکنم باوجود اینکه من خیلی خودش و زندگیمو دوست دارم اما ایشون دوست ندارن

اما من فقط میگم خدا جای حق نشسته خدا خودش تاوان رو بهش نشون میده هر چند دوست ندارم ذره ای سلامتیش به خیر بیفته

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
عزیزم شوهرش یکی دیگه دلشو برده بوده  ،دیگه به این فکر نمیکرده

من خودمم در شرف جدایی هستم برا همین پرسیدم 

اما من پای زن دیگه ای در میون نبوده و نیست

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
اینایی که رو زندگی یکی دیگه هوار میشن واقعا بعد ازدواج با اون مرد جطوری راحت زندگی میکنن؟ خوب معلوم ...

جودی جان خیلی راحت زندگی میکنن

دکتر بهم گفته بود باید تخمک اهدایی بگیری همسرم چنان قشقرقی به پا کرد ولی حاله بچه زنه رو قبول کرده بچه هم با ایناس...از اینا دلم میسوزه..

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

من بودم حتماميفرستادم يه لحظه هم درنگ نكن 

دوسال بعدازطلاقم همسردوم شوهرسابقم باپدرش اومدخونمون كه من ميخوام جدابشم پدرم مخالفت ميكنه الان اومديم اينجاتاشمااخلاقشو به پدرم بگيد (نميدونست من فهميدم تو زمان قهرمون ايناباهم دوست بودن)منم گفتم اون موقع كه پاتو زندگي مردمتاهل گذاشتي بايدفكراينجاراميكردي نه الان شايد1درصداحتمال داشت من برگردم اماباوجودخيانتش نشد صورتش مثل گچ سفيدشد باباشم نميدونست چپ چپ نگاش كرد گفت پاشو بريم تانزدم تودهنت

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706